2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Eki Görüntüle 3463793 ay hevesnlemekte istemiyorum ama olabilir mi acaba çünkü hemen çıktı ama hiç belirtim de yok bi kasık agrısı
Resmen var burada çok belli canım erken gebelik testi yaptın değil mi? Ben de böyle silik çizgiyle 5 gün kala öğrenmiştim kaset testle. İnşallah hayırlısıyla vardır bebiş

Eki Görüntüle 3463793 ay hevesnlemekte istemiyorum ama olabilir mi acaba çünkü hemen çıktı ama hiç belirtim de yok bi kasık agrısı
canım evet şu an siliklik daha net görünüyor az daha sabretmek lazım gel 14ünde beraber yapalım testiii gün sayarız falan söz verdiğimiz için de yapmayız test falan

İnşallah tutmuştur bebişin canım, progesteron hormonu şişkinlik yapıyor zaten yumurtlama sonrası vücutta arttığı için de birçok belirtimizin sebebi o oluyor aslında. Daha önce gebeliğin var mı ne kadardır deniyordunuz?

3 yıldır evliyim 2bucuk yıl önce bi sağlıksız gebeligim oldu önce dış gebelik dediler ama hiçbir şekilde görünmüyordu nerede olduğu sonra beta sağlıksız ilerlediği için 10 gün takipten sonra kürtaj oldu. 2yildir korunmuyorduk olmadı. Bu ay tedaviye başladım

İnşallah hayırlısıyla bu ay o aydır canım Bebeğine kavuşursun bu ay inşallah

Resmen var burada çok belli canım erken gebelik testi yaptın değil mi? Ben de böyle silik çizgiyle 5 gün kala öğrenmiştim kaset testle. İnşallah hayırlısıyla vardır bebiş
evet canım erken test inşaAllah sonucu güzel olur regli geçene kadar kan vermicem test ile takip etcem duaarda unutmayın inşaAllah

Ay maşallah canım ben emindim zaten senin hamile olduğundan Sağlıkla büyüsün bebişin sağlıkla kucağına al çok sevindiiimm Darısı bizlere olsun inşallah
Ayyy caniiiim cok tesekkur ederim az mi bekledik gecen aylarda da birlikte dualarimdasiiiiniz cok dua ediyorum insallah herkese nasip olsun

Yaa biliyoduumm tebrik ederim canım çok çok mutlu oldummmm her şey çok güzel geçsin sağlıkla gelsin

Yaa biliyoduumm tebrik ederim canım çok çok mutlu oldummmm her şey çok güzel geçsin sağlıkla gelsin
Kuzucum caniiiim cok tesekkur ederim guzel
ileklerin iciiiin Cok mutluyum ben de insallah insallah, senden de ayni haberi bekliyorum. Durumun nasil

Gecen hafta düşük yaptım önerebiliceginiz bir folik asit varmı gebe kalmadan içmeye başlayacağım gebe kaldimda folik asitim diplerdeydi Dr verdi ama geç verdiler benimde ilk hamileliğim di bilemedim

ay hadi bekleyelim kız inşaAllah koyu çizgi görürüzzz
Ben de sizle beraber mi yapsam acaba Benim bugün bile yapasım var çıkmayacağını bile bile Pozitif test görünce hevesleniyorum Bata 8 gün var daha benim. Bugün sağ kasığım baya rahatsız edici şekilde ağrıyor inşallah gebelik belirtisidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…