2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Sancı girdiği zaman çatlamıştır muhtemelen. Ben öyle anlıyorum. Çatlayacağı zaman kasıklarım çok hassaslaşıyor. Çatlayınca tüm o hassaslık ve sancı geçiyor. Şeffaf yumurta akı gibi akıntı yumurtlama belirtisi beyaz akıntı değil.

Walla tutacağı varsa her türlü tutuyormuş ben onu gördüm. Çünkü önceki ay da pik öncesi ve pik gününü değerlendiremeyip çatlama ve sonrasını değerlendirmiştik yine tutmuştu. Allah ım tutun derse tutunuyor işte

Sağlıkla gelsin insallah tebrik ederim insallah tutar bakalım 1 yıl sonra ilk defa ovulasyon testi yaptım daha once 2 günde bir birliktelik denedik hep ama olmadı. O yuzden bugunu de değerlendiricem sanırım sansa bırakmayalım

Aynen öyle canım, o bebek gelecekse o ay sadece 1 kez bile değerlendirsen geliyor. Hatta geçen aylarda biri yazmıştı yumurtlama zamanını değerlendiremedik diye ona rağmen olmuştu bebiş. Başka biri yumurtlamadan 4 gün öncesini değerlendirmişti onun da olmuştu. Ama gel gör ki ben plansız iş yapamıyorum

Taktik maktik yok bam bam bam ajsjsjjs benim her zaman akintim var mesela hangisi yumurta hangisi çatlama saldım artık ajdjs
Evet ya bence de çok belli olmuyor bu işler üff böyle testle ilişki olunca da bi garip hissediyorum. Ev işi yaparken açtım muziği kıvırıyodum. Sonra dedim aman kıvırıp durma belini sakin ol çatlama günü bugun. Nolcak böyle bilmiyorum ay sonu gelmiyor beklerken de

Ya bu arada benim de hep öyle oldu. Düzenli ilişki yasadığımızda hiç tutmadı. Duzensiz olduğunda tutuyor. Ama kimyasal oldu 2 kere. o yuzden esimin sperm kalitesinden süphe ediyorum. Ya da benim hormonlar bir ay dengede bir ay dengesiz bilemiyorum gercekten kısmet yani

Aynen öyle kısmet. Biz de çok düzenli ilişki yaşayabildik denemez ben plan yaptığımla kalıyorum genelde İlla bi şey oluyor planlarımı bozacak. Bu ay da midem bozuldu
Kimyasal 2 kez olduysa mutlaka eşini gönder canım. Sen kendin muayene oldun mu? Hormon testleri filan?

Hadi inşallah öyledir canım vücudumu pek tanımayınca işte böyle bunaltabiliyorum sorularla şeffaf akıntıyı değerlendirdim bugünü de değerlendireyim. Aman zaten 1dolu 1boş ilerliyoruz. gelecekse hoş gele

Teşekkür ederim, amin inşallah. Darısı size olsun en kısa zamanda sağlıkla

Akışına bırakmalı sanırım bir de beslenmeye dikkat etmek önemli bence

Oldum benim hormonlarımın biri yuksek sadece o yuzden pkos olabilirsin dedi doktor. Ama adetlerim duzenli. Cok engel olacak bir durum yok diyorlar gebeliğe. Eşim tahlil yaptırmadı henuz. Bu ay da olmazsa eylül ekim gibi tekrar doktor bulacağım.. Mecbur o da yaptıracak tahlil zaten doktorlar erkeğin sonucların gormeden bi tedavi uygulamıyor

Özetle anlatıyorum farklı fikirlere ihtiyacım var. Konu oğlum. Az önce odasını temizlerken pc de oyunu açıktı bi bakayım dedim ara sıra bakar kontrol ederim. Mesajlarını okudum. Bi oyun var rütbe vs paşa maşa orda bi adamla konuşmuş adam diyorum çünkü şuan işteyim falan yazmış neyse. Adamla öyle konuşmaları var ki siz emredin paşam tamam paşam siz ne isterseniz paşam ayy daha birsür şeyler o an şok yaşadım ciddi anlamda. Sakin kalmak o kadar zor oldu ki yarım saat sakinleşmeyi bekledim. Aldım karşıma konuştum vs vs geçiyorum buraları. Yani mesajları geçtim kazık kadar adamla konuşması beni sinirlendirdi. Hesabını sildirdim. Bilgisayarını toplamayı düşünüyorum sizce napayım ya çok üzgünüm

Yaklaşık 4 aydır her ay hayal kuruyorum ona buna denk gelir diye üff gıcık özel günler durum zaten heyecanlı ekstra heyecan oluyor insan ya denk gelirse süpriz olursa vs diye
Ay yok şükür sevindim kuzu senin adına yoksa benim denklemde olmadı yani shsjssjsj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…