2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ben de başak burcuyumm ve bu takıntılılığımla gurur duyuyorum ajjsjsn Eşim de evde 2. bir başağı istemiyor ve kendisi yay burcu dediğin gibi rahat oluyorlar

İlişki sırasında kasıklarımda baskı hissediyorum, bir de çok yoğun olmasa da hafif sarı akıntım var. Kaşıntı koku vs yok.
Enfeksiyon diyeni topikten atarım valla demeyin öyle şeyler

İnşallah canım benim, dualarım seninle yaa eşimin nöbeti varmış o gün arabayı da sanayiye bırakacak gibi hiç belli değil. Cumartesi giderim büyük ihtimalle ya da cuma kendim giderim emin değilim. Sağlık ocağında mı versem kanı diye düşünüyorum da doktor aspirin yazacaksa eğer ona geç kalmak istemiyorum.

İlişki sırasında kasıklarımda baskı hissediyorum, bir de çok yoğun olmasa da hafif sarı akıntım var. Kaşıntı koku vs yok.
Ben de ağrı hissediyorum ama benim rahmimin dışında nur topu gibi 8 cm saplı myom var o yüzdenmiş. Akıntım da yıllardır var ne fitiller antibiyotikler takviyeler serumlar serumlar serumlar ama nafileee

Ben de ağrı hissediyorum ama benim rahmimin dışında nur topu gibi 8 cm saplı myom var o yüzdenmiş. Akıntım da yıllardır var ne fitiller antibiyotikler takviyeler serumlar serumlar serumlar ama nafileee
Kist falan da yokta. Ben tatile giderken çok umumi wc kullanmak zorunda kaldım ya enfeksiyon mu kaptım acaba üff yaa

Ben de başak burcuyum ve tüm özelliklerini taşıyorum. Ben de aslan istemezdim, yeğenim aslan o yüzden, illallah ettiriyor bizi

Burda her sarı akıntı sorana şak diye enfeksiyon diyorlar ama bence arada sarımsı olması normal akıntının. Baskıyı bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…