2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

dünkü negatifti. neyse işler de yoğun beklim adeti mal şey gelseydi :) hayır gelmicen bari döllen her ay her ay

Kızlar gunaydınnnn. Normalde çok kendini dinleyen biri değilim ama bu sabah adet olacakmısım gibi bel ağrısı karın ağrısı ile uyandım. Daha bata çok var aslında bu kadar erken ağrı başlaması normal mi ya. Daha onceki kimyasal gebeliklerde adete 2-3gün kala falan baslamıstı. Bi heyecanlandım 🙈
Sen peki ovü testle mi takip yaptın yoksa uygulamaya göre mi ☺️

Arkadaşlar forum sayfalarını geriye dönük okumaya çalışıyorum tavsiyeler için, incirle ilgili bir paylaşım gördüm, incir kötü mü geliyor?

Bir de bana hayıt otu çayı önermişti bir arkadaşım, onu deneyen oldu mu?

Arkadaşlar forum sayfalarını geriye dönük okumaya çalışıyorum tavsiyeler için, incirle ilgili bir paylaşım gördüm, incir kötü mü geliyor?

Prolaktin sıkıntın varsa inciri önermiyorlar yükseltiyor o hormonu

ben hayıt otu suyunu içtim 2 ay bi yararda zararda görmedim ama doktorum kullanma o tarz şeyler özellikle aktardan alınınca başka otlar vs de oluyor başka sorunlara sebep oluyor dedi bıraktım

Ben kürlerden korktuğum için hiç yapmadım. O tarz bitki çaylarını filan da hiç denemedim. Prolaktine de baktırmamıştım o yüzden abartmadan her gün bir taze ya da kuru incir yedim. En azından bir süre olağan sağlıklı beslenerek deneyelim olmazsa düşünürüz dedim 😅

X