2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızzz 😅
Sat- son adet tarihi
Bat- beklenilen adet tarihi
Benimde bilgilerim bunlarla sınırlı 🤣
Ahahahahah 😂
Cahilliğime verin lütfen dediğim gibi yeniyim 😇
Sat : 23 - 27 Temmuz
Bat : 20 - 24 Ağustos
Yumurtlama ( takvime göre) : 6 Ağustos
Döngü günü 15. şeklinde

Ya varya ben tam bir ikizler kadınıyım. Denemeye başlamadan 3 adet erken gebelik testi aldım evde bulunsun diye, denedikten 5 gün sonra hepsini bir gün içinde yaptım 😂 Tabi ki negatif 😂🙈

Ahahahahah 😂
Döngü günü 15. şeklinde

Ya varya ben tam bir ikizler kadınıyım. Denemeye başlamadan 3 adet erken gebelik testi aldım evde bulunsun diye, denedikten 5 gün sonra hepsini bir gün içinde yaptım 😂 Tabi ki negatif 😂🙈
Estağfurlah canım o kadar erdiğim şey var ki benim alınma lütfen 🙏🏻 Hem bak seninle yumurtlama tarihim de aynı sev beni 😂

Ahahahahah 😂
Döngü günü 15. şeklinde

Kız yaaa 5. Gün de hepsini mi harcadın 😂😂😂😂

Neyse yeni olduğu için heyecanına veriyorum inşallah bu ay olur da testlerle uğraşmazsın 🥰😍
Ay inşallah inşallah, umarım hepimiz için kolaylık verir Rabbim 🙏🏻 Cidden işin içine girmeden kolay sanıyordum benim gibi pimpirikliler ve sabırsızlar için zor bir durum. Gamsız ve rahat olunca ilk atışta oluyor diyorlardı da inanmıyordum 🫤

X