2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Selam herkese. Burada yeniyim ve ilk yazım olacak 😇 Ben yeni evliyim ve eşimle normal yolla korunuyorduk herhangi bir ilaç vs kullanmadık. Bu ay ilk defa bebek için denedik, biliyorum ilk denemede zor ama işte yinede umut ediyorum🙈 Arada bir oluşan enfeksiyon dışında bir problemim yok çok şükür. Adetim düzenli takvime göre birliktelik yaşadık ve şu an regli döngüme tam 1 hafta var. Herhangi bir belirtisi olması gerekli miydi? Ben ilk ilişkiden beri psikolojikman her bir şeyi hissediyorum, ne kadar uğraşsam da vücudumu dinliyorum… Ama en belirgin hissettiğim sağ kasıkta pıt pıt pıt bi şey sürekli atıyor acaba diyorum🙏🏻
Hoşgeldin canım 😂 ümidini kesmeni istemem ama o bende hep oluyor hatta bu ay da oldu çok net seyirme şeklinde.
Çok normal bu hislerin ama çok da kasmamaya çalış daha çok yeni başlamışsınız olmazsa da modunu sakın düşürme 🙏

Ya aslında araştırdım o pıt pıt hissi gebelikte oluyormuş ama benimki gibi ilk günden hissedilmiyordur herhalde 😂
Şaka bi yana neden olması böyle hissedenler de olmuş o kadar çok okudum ki garip garip belirtilerle gebeliğini öğreneni 😅
Rabbim en hayırlısını en güzelini nasip etsin 🌺
Bi şey sorabilir miyim

Hoşgeldin canım 😂 ümidini kesmeni istemem ama o bende hep oluyor hatta bu ay da oldu çok net seyirme şeklinde.
Çok normal bu hislerin ama çok da kasmamaya çalış daha çok yeni başlamışsınız olmazsa da modunu sakın düşürme 🙏
Allah tan ümit kesilmez 😇 Bende hiç olmuyordu denemeye karar verdiğimiz gün başladı ve hala devam ediyor. Kim bilir belkide vücudum dışarıdan gelen canlı organizmalara tepki veriyor adapte olmaya çalışıyordur bilemiyorum 😂

Allah tan ümit kesilmez 😇 Bende hiç olmuyordu denemeye karar verdiğimiz gün başladı ve hala devam ediyor. Kim bilir belkide vücudum dışarıdan gelen canlı organizmalara tepki veriyor adapte olmaya çalışıyordur bilemiyorum 😂
Bende de olmuyordu korunmayı ne zaman bıraktık her ay başka başka belirtiler olmaya başladı. Muhtemelen öyledir ama belli de olmaz belki de bebiştendir 🙏

X