2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

aşko önemli olan sağlıklı düzenli artışın. bazılarının geç dölleniyor bazılarının erken herkesin hcgsi farklı olabilirrr
Değerin gayet güzel canım maşallah🧿🥰haftaya göre değil de düzenli artış var mı ona bakılır. 2 gün sonra aynı yerde tekrar verebilirsin
Gayet iyi canım maşallah 🥰🧿
Canlarım çok teşekkür ediyorum. Bir an nedense düşük mü diye korktum. Perşembe yine aynı yerde vereceğim inşallah güzelce yükselir 🥹🙏🏻

kızlar merhaba sizlere bir şey soracağım bat 17 normalde günüm hiç şaşmaz bu ay hsg filmi çekilmiştim bugün önce kahverengi sonra kırmızı şekilde lekelenmem oldu hsg filminden dolayı mı böyle olmuştur yoksa yerleşme kanaması olabilir mi yerleşme kanaması önce kahve sonra kırmızya dönebilir mi 🙁

kızlar merhaba sizlere bir şey soracağım bat 17 normalde günüm hiç şaşmaz bu ay hsg filmi çekilmiştim bugün önce kahverengi sonra kırmızı şekilde lekelenmem oldu hsg filminden dolayı mı böyle olmuştur yoksa yerleşme kanaması olabilir mi yerleşme kanaması önce kahve sonra kırmızya dönebilir mi 🙁
Dönmez hsg den kaynaklı bence

4 gün önce daha erken diye çıkmamıştır belki de. İnşallah vardır bebiş canım🤲🥰
İnşallah hayırlısı olsun bakalım bekliyoruz daha gelen giden yok üç gün gecikirsem yapacağım test 🥺
Günaydın canlarımm bugün kan vermeye gideceğim dualarınızı bekliyorum 🥹🙏🏻🎉

Benim battan dört gün önce tertemiz negatif çıkmıştı. Hiç ümidini yitirme 😍

X