2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Tarlusal yumurtaların erken çatlamaması için ve bir sonraki reglinde düzenli gelmesi içinmiş canım
Ama kan tahlili vermedim muhtemelen cumartesi kontrole gideceğim o zaman veririm
Bana da çatlama önleyici olacak cetrotide iğne verdi üç gün vuracağım

Selam kızlar bende sıkışayim bi köşeye ben bu ay genetik testi verdim donucu bekliyorum sonuctan sonra baslicaz tedaviye agustos adetimle başlarız diye düşünüyorum benim ikinci opum olacak ilkinde uc kez transfer oldum tutmadi maalesef bu sefer herşey daha güzel olacak inşallah

Ya bu topiktekiler resmen birbirinin kopyası
Hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz Bende aynı durumdayım.
Sonu güzel olacak canım inşAllah sen nerede tedavi alıyordun
Görüyon mu bizle aynı sorun olan çok insan varmış aslında.. bu sebepsizlerin hepsi pcoslu bence.. görünüşümüzü benzetmeyince teşhis koymuyorlar çok yumurta da pcosmuş bu kadar basitken doktorlar neden bilmiyor

Hoşgeldin canım üç kerenin üçü de mi tutmadı? Ne dedi doktorlar bu konuda.. dikkat ettin mi transfer sonrası..

Hoşgeldin canım üç kerenin üçü de mi tutmadı? Ne dedi doktorlar bu konuda.. dikkat ettin mi transfer sonrası..
Aynen üçü de tutmadi canım doktor sebepsiz diyor henüz bi neden bulunamadi birde genetige bakalım dediler canım bu uc tedavi asamasinda histereskopi oldum defalarca hormon tahlili verdim ama hic birinde bi sorun çıkmadı bakalım genetik nasil gelecek

İnşallah bu sefer olumlu sonuç alırsın canım belki de sorun genetiktir embriyolar genetik sonrası transfer edilir ve bu sefer olur transfer sonrası dikkat ettin mi yoksa normal yaşamına mı döndün

İnşallah bu sefer olumlu sonuç alırsın canım belki de sorun genetiktir embriyolar genetik sonrası transfer edilir ve bu sefer olur transfer sonrası dikkat ettin mi yoksa normal yaşamına mı döndün
İnsallah canım hayırlısı bakalım yaa ilk transferde ilk gunler dikkat ettim sonra yavas yavas ev islerimi yaptim surekli yatmadim son iki transferde yalan yok cokta dikkat etmedim ilk gun yattim sadece sonra günlük hayatima döndüm canım ev supurmedim sadece ama bu sefer ilk uc gun yatmayi düşünüyorum

Hoşgeldinn canımm inşAllah genetik sonucun güzel çıkar ve sıkıntısız tedaviye başlarsınız pozitif düşünelim bundan sonraki evet güzel olacak

Evet evet canım hepimiz bir aradayız
Ve tipik yaşanan aynı şeyler.Kimi yok sen pkos değilsin kimi pkossun hangisine inancağımızı şaşrdık
Sonu güzel olsunn inşAllah

Evet canım en azından ilk üç günü yatmak lazım ama daha sonrası için mutlaka yürüyüş ağır işler yapmayıp hareket gerekiyor kan dolaşımı için

Evet canım en azından ilk üç günü yatmak lazım ama daha sonrası için mutlaka yürüyüş ağır işler yapmayıp hareket gerekiyor kan dolaşımı için
Evet öyle diyorlar ama yatmakta cok zor oluyor kafasini dagitamiyor insan ama herşeye rağmen yaticam bu sefer hepimizin sonu güzel olsun inşallah

Bende ilk beş gün önemli embriyo yer arıyor diye duymuştum ilk beş günü dinlenerek geçir bence canım…

Bende ilk beş gün önemli embriyo yer arıyor diye duymuştum ilk beş günü dinlenerek geçir bence canım…
5.gun embriyosuysa canim ilk iki gunde yerlesiyor 5.gun idrar testlerinde pozitif görenleri gördüm ben o yuzden ilk üç gün yeterli ama 3.gun embriyosuysa o ayri onda evet ilk 5-6 gün önemli

Canımın içi hayırlı olsun yeni topik bol bol pozitif olsun inşallah amin amin amin.... Ben 2 ay kadar beklemeue aldım kendimi operasyondan sonra belki nasibimde varsa kendiliğinden olur diyorum bu sefer ama yoksa yollar ve maratonlar beni bekler... Çok sevindim senin adına yolun hayırlı olsun şansın bol duaların da daim olsun kızçeler sizin her birinizin bekleyişi güzel sonucunuz da pozitif olsun

Teşekkür ederimmm pokişimmmm aminn aminnn
İnşallah Rabbim tedaviye gerek olmadan sana mucizeni nasip eder olmassa da dediğin gibi yolumuz belli çiçeğim
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…