2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Amh 4.78 canim adetlerim duzenli hormonlarim normal. Kilomda cok normal. Senin nasıl. Seninle resmen ayni seyleri yasamisiz

Hayirlisi olsun insallah. İlac tedavisindemisin kacinci gunun canim

4 gün günde 300 doz gonalf sonrası bugün kontrolüm vardı doktor gelişimi çok beğendi saydığı kadarıyla 10 civarı yumurta görünüyor dozu 375 yaptı dört gün daha kullanıp kontrole gideceğim bu üç gün de çatlamayı önleme iğnesi kullanacağım muhtemelen pazartesi yumurta toplarız dedi doktor

Bende hic anlamiyorum ama bana doktorum hic yumurta sayisi soylemedi sadece guzel diyor. Bende sormadim ben 150 gonalf + pergoveris kullandim yarinda yumurta toplama yapilcak dun gece saat 22 de 3 adet gonapeptyl igne yaptim. Bakalim yarin ne olacak cok heycanliyim

E2 değerleriniz kaç çıkıyor peki

inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz hayırlısı ile güzel sonuçlar elde ederiz hepimiz yaş kaçtı kaç embriyo transfer düşünüyor doktor söyledi mi bir şey
Yaşım 27 canim.Yok daha doktorla hic konusmadik bunlari. Sadece rahim dinlendirmesi yapacagini soyledi bana ben ekim de transferim olur diye dusunuyorum. Bakalim

Hoşgeldin canımm aramıza hepimizin süreçleri birbirinin aynısı resmen
Aminn aminnn inşAllah bol kaliteli yumoşlarımız bizimledir
Sen nerede tedavi alıyorsun canım?

Amh 4.78 canim adetlerim duzenli hormonlarim normal. Kilomda cok normal. Senin nasıl. Seninle resmen ayni seyleri yasamisiz
Ya bu topiktekiler resmen birbirinin kopyası
Hepimiz aynı süreçlerden geçiyoruz Bende aynı durumdayım.
Sonu güzel olacak canım inşAllah sen nerede tedavi alıyordun

Bende kontrolden çıktım.11-12 yumurta yazıyordu muhtemelen sağ sol over olarak
Bir kutu daha iğne yazıldı. Tarlusala devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…