2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Aynen canım sayıyı sen hiç baz alma önemli olan kaliteli olmaları😍 hepsi inşallah bol kaliteli embriyolar olsunn
Nasıl ağrın sızın var mı iyi misin
2 3 saat agrim oldu ama simdilik katlanilabilir ufak tefek agrilarim var cok sukur sorunsuz gecti canım.

Ya kizlar biliyormusunuz bilmiyorum ama bu opu dan sonra tampon koyuyorlarmıs ya onu koyup koymadiklarini anlayabiliyoruz dimi😅 yani disardan bisey gorunmuyorda kanama akinti falanda olmayinca acaba tamponmu var diye dusundum

Ya kizlar biliyormusunuz bilmiyorum ama bu opu dan sonra tampon koyuyorlarmıs ya onu koyup koymadiklarini anlayabiliyoruz dimi😅 yani disardan bisey gorunmuyorda kanama akinti falanda olmayinca acaba tamponmu var diye dusundum
Canım ben ebe hemşireyim evet kanama olmasın diye koyarız ama mutlaka hastaya ailesine dosyasına not düşeriz bişey demediler mi
İçinde bir doluluk hissi olur iyice bir bakalım 🥹

Canım ben ebe hemşireyim evet kanama olmasın diye koyarız ama mutlaka hastaya ailesine dosyasına not düşeriz bişey demediler mi
İçinde bir doluluk hissi olur iyice bir bakalım 🥹
Bana birsey soylemediler. Burdan okuduklarimdan biliyorum. Parmagimla baktim ama birsey yok gibi olsa parmakla ulasabilecegim bir yerde olurdu degilmi canim.

Merhaba güzel anne adaylarım:KK73: Bu şekilde açılmış bir kaç tane topik var ama bizlerin ne zaman transfer olacağıda kesin olmadığı için bu topiği açtım.

Benim gibi Temmuz ayında tüp bebeğe yeni başlamış opu öncesi ilaç kullanan arkadaşlarım varsa buyursun gelsinler :KK60:

Beraber süreçlerimizi konuşalım. Muhtemelen hafta sonuna yumurta toplama işlemim olacak.Sonrasıda dondurulmuş transfer planlanacak.:anneadayı:

Hepimize RABBİM şimdiden kolaylık versin.Bol kaliteli yumoşlarımız ve en sağlıklı embriyolarımız bizimle olsun. :KK36:

Eki Görüntüle 3276540
Merhaba ben de katılayım aranıza 🥰 bugün adetimin 2. Günü başladık bismillah deyip biz de bakalım.ilk denemem olacak çok heyecanlıyım, iğneyi doğru vurabilecek miyim ona bile korkuyorum şu an

Merhaba ben de katılayım aranıza 🥰 bugün adetimin 2. Günü başladık bismillah deyip biz de bakalım.ilk denemem olacak çok heyecanlıyım, iğneyi doğru vurabilecek miyim ona bile korkuyorum şu an
Hoşgeldin canımm😍 haydi bakalımm sıkıntısız su gibi geçsin zaman
Nerede tedavi alıyorsun sıkıntınız nedir?
Yaparsın canım kalem şeklinde olanlardan mı? Yaparken mutlaka cildini iki parmağınla sıkıştır ilaç bittikten sonrada içinde 10’a kadar say iğneyi öyle çek ♥️

Yaparsın canım kalem şeklinde olanlardan mı? Yaparken mutlaka cildini iki parmağınla sıkıştır ilaç bittikten sonrada içinde 10’a kadar say iğneyi öyle çek ♥️
Istanbulda prof.selcuk selcuk a basladim. Eş sorunu bizde, varikosel sperm az sayıda,bende de miyom var,transferden önce dinlenme süresinde ameliyat olacağım

Kalem şeklinde doktor anlattı aslında,video da attı bana hatta ama ilk kez olunca böyle oluyor demek ki 😂

Merhaba güzel anne adaylarım:KK73: Bu şekilde açılmış bir kaç tane topik var ama bizlerin ne zaman transfer olacağıda kesin olmadığı için bu topiği açtım.

Benim gibi Temmuz ayında tüp bebeğe yeni başlamış opu öncesi ilaç kullanan arkadaşlarım varsa buyursun gelsinler :KK60:

Beraber süreçlerimizi konuşalım. Muhtemelen hafta sonuna yumurta toplama işlemim olacak.Sonrasıda dondurulmuş transfer planlanacak.:anneadayı:

Hepimize RABBİM şimdiden kolaylık versin.Bol kaliteli yumoşlarımız ve en sağlıklı embriyolarımız bizimle olsun. :KK36:

Eki Görüntüle 3276540
Dualarımdasın canım Allah senin ve tüm evlât isteyenlere nasip etsin🤲🏻 inşallah

Bende gormemistim canim tampon falan şükür öyle kanamam falanda olmadi odaya getirdiklerinde yari uyaniktim zaten altim temizdi bir dahada kanamam falan olmadi seninde olmaz belki😂

X