2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Oyy artık uzak kalma aramıza katıl kuzummm
Yaa evet Kayseriliyim toprağım geçen hafta döndüm tedavimi orda oluyor
Her şey güzel olacak Allahın izniyle canımm
Ayy evet katılayıım inşallah bende bu ay Bende aslen Kayseriliyim doğma büyüme İstanbulluyum tedavim Şişli Memorial de :) her şey herkes için çook güzel olsun canımm inşallah

Merhaba kızlar. Dün opo ve histeroskopi oldum. Dr rahimin çok yapışık olduğunu söyledi yüzde seksen oranında. hepsini tam açamamiş. İki ay sonra bir daha histeroskopi yapıp tam açmayı planlıyor aynı zamanda rahim dokusu çok hasarlı dedi onun için ilaçlar başladı. Açmak mesele değil sağlam doku oluşturmak mesele dedi. Bunun nedeni de benim daha önce olduğum kürtajlar ve geçirdiğim iki başarısız histeroskopi. O yüzden eğer sağlıksız bir gebelik yaşarsanız elinizden geldiğince kürtaj olmayın bırakın kendi gitsin yada ilaçla düşürün. canı çok yanmış biri olarak size tavsiyemdir... Bu arada benden 6 yumurta toplandı dördünü mikro enjeksiyon ile döllemişler üçü tutmuş pazartesi günü tekrar arayacaklar duruma göre gelişen embriyolar pazartesi günü dondurulacaklar.hepinize sağlıklı gebelikler sağlıklı evlatlar diliyorum.

selam kizlar, yavas yavas herkesin yumurta toplanmis bekleme surecleri baslamis ben son igneyi dun vurdum, toplamda 7 gun vurmus oldum, bu aksam catlatma ignesi vurucam ve pazartesi sabah toplama olacak, anesteziden cok az gerginim ama
sagolun soyledikleriniz sayesinda daha rahatim, anestezi degil zaten sedasyon dedi doktor da bugun, bakalim nasil geccek 18 ve 20 arasi 5 yumurta var, az mi diye sordum, 10 mm uzeri hepsinin icine girip varsa topluycaz zaten, yani 14-15 lerde is yapiyor o anlamda dedi. sisli memorialda ilerliyor surec, hep dondurup bir ay sonra diye dusunuyoduk, onlarin da yaklasimi o sekildeydi ama bugunku doktor yine de opu sonrasi bir ilac verirler belki taze transfer olursa diye dedi, o kafami karistirdi bakalim yasayip gorucez

inşallah bu doktorunda şifa bulursun kuzum
Herşey düşündüğünden çok daha güzel olsun
Pozitif ol olumsuz düşünme şanssızlıkların olmuş ama bundan sonrası bahar bahçe olsun
Embriyolarında en kaliteli olsun seninle olsunnn aminnnnn

Sayıya hiç takılma çiçeğimm önemli olan kaliteli olmaları olgun olmaları
Çatlatma iğneni yapacakken alarm kurmayı unutma anestezi değilde aynen sedasyon etkili
dua ederek kendini emanet et hiç korkma
Yumurta sayısına göre transfer ediliyor kafanı hiç bulandırma herşey güzel olacak

çok teşekkür ederim canim. Bekleyen herkesin gönlüne göre versin Allah. Sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah

yaaa ne guzel yazmissin minnosum valla su serptin evet dualarla geciriyorum her ani, insallah isteyen herkese en guzel
nasip olur ama birisi okursa diye yazmis olayim, bazen tup bebek sureci insanlarin gozunde cok buyuyor, ben igne yapamam hormonlarim dalgalanacak diye erteleyen cok gordum, tabii ki cok kolay degil ama zor da degil onu soylemis olayim, ödem yapmasi disinda ek sorun olmadi bende, allah bisekilde gücünü veriyor

merhaba yok hastanenin herhangi bir önerisi olmuyor bu tarz konularda bildiğim kadarıyla önce takviye konusunda da öyleydi. Bu serum embriyo glue tarzı şeyler de pek öneri olarak sunulmadı. Önceki transferde şimdide sunulmaz diye düşünüyorum.
Merhaba bende eylülde transfer olucam bagısıklık icin serum önerdimi sizlere acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…