2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Eşimde sperm azlığı var doğal yolla olmaz dendi.ilk denememiz çok heyecanlıyız ha bi de benim rahim duvarında bi miyomum var,bekleme süresinde onun için de ameliyat olucam
Anladım canım vakit kaybetmeden ne güzel başlamışsın inşallah ilk ve son tedavin olsun pozitif sonuçlansın aminnnn

Kızlarım 3.gün embriyosu olarak 2 tane donduruldu.2 tane daha takip edilen embriyo varmış inşAllah 5.güne ulaşır

Sizlerde nasıldı?

Benim döllenen 9 yumurtadan 3.gün iyi kalite iki embriyo taze transferim oldu diğerleri dondurma için yeteli kalitede değil dondurmayacağız dedi embriyolog yani hali hazırda embriyom bulunmuyor sonuç negatif olursa hepsi sil baştan

İnşallah hiçbirine gerek kalmadan evladına mucizene ulaşırsın canım benim. Test gününü sabırsızlıkla bekliyorum

merhaba herkese güzel minik sağlıklı embriyolar diliyorum bende bu ay opu öncesi ilaçlarıma başlayacağım, adetin 2. günü gel dedi doktor geçen ay Hsg çektirmiştim ama şansıma bu ay reglim gelmiyor 4 gün geçti gelseydi de hemen başlasaydım ya çook bekliyorum ve stresliyim ilk defa iğne vurucam kendime ilk denemem çok heyecanlıyım

Tedavi sürecine sende hoşgeldin çiçeğimm Bende geçen ay böyle oldum stres ettikçe gecikti.Sakin kal ana odaklan.Zaten iğneler kalem şeklinde kendin ayarlıyorsun hoop hemen yaparsın acımıyorda
Sen gene de bir test yap canım belki sürpriz olur
Neden tüp bebeğe başlıyorsunuz peki

çiçeğim seni takip ediyorum çok okudum yazdıklarını sanırım Kayseriliydin hemşehrim testi her sabah yapıyorum inan bana ama tık yok eşimde sperm azlığı ve hareketsizliği benimde çikolata kistlerim var canım :)

Oyy artık uzak kalma aramıza katıl kuzummm
Yaa evet Kayseriliyim toprağım geçen hafta döndüm tedavimi orda oluyor
Her şey güzel olacak Allahın izniyle canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…