2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Kızlar bugün emriyoloğum aradı döllenen üç yumurtadan iki tane kalmış kalanların da gelişimi çok yavaş dedi normalde bugün dondurmayı planliyorlardi ancak gelişim yavaşladığı için beşinci güne kadar bekleyeceğiz dedi. Beşinci güne de ulaşamayabilirler dedi...😞😞😞

Merhaba güzel anne adaylarım:KK73: Bu şekilde açılmış bir kaç tane topik var ama bizlerin ne zaman transfer olacağıda kesin olmadığı için bu topiği açtım.

Benim gibi Temmuz ayında tüp bebeğe yeni başlamış opu öncesi ilaç kullanan arkadaşlarım varsa buyursun gelsinler :KK60:

Beraber süreçlerimizi konuşalım. Muhtemelen hafta sonuna yumurta toplama işlemim olacak.Sonrasıda dondurulmuş transfer planlanacak.:anneadayı:

Hepimize RABBİM şimdiden kolaylık versin.Bol kaliteli yumoşlarımız ve en sağlıklı embriyolarımız bizimle olsun. :KK36:

Eki Görüntüle 3276540
Herkese Merhaba. Ben de temmuz 2023de tüp bebek sürecine başladım. Bir aşılama ve sayısız kutu klomen kullandım. Pcos var ve dün sabah yumurta toplama yapıldı 21 yumurta toplandı ve 16 tanesi döllenmiş cumaya kadar bekliyorum bakalım. Aşırı yumurta uyarımı (ohss) olmasın diye iki adet dönemi bekleyeceğim. Kasım gibi transfer yaptıracağım. İnşallah hepimiz için çok çok iyi gider tüm süreç. ❤️ Herkese kalpten çok dua ediyorum 🙏

Herkese Merhaba. Ben de temmuz 2023de tüp bebek sürecine başladım. Bir aşılama ve sayısız kutu klomen kullandım. Pcos var ve dün sabah yumurta toplama yapıldı 21 yumurta toplandı ve 16 tanesi döllenmiş cumaya kadar bekliyorum bakalım. Aşırı yumurta uyarımı (ohss) olmasın diye iki adet dönemi bekleyeceğim. Kasım gibi transfer yaptıracağım. İnşallah hepimiz için çok çok iyi gider tüm süreç. ❤️ Herkese kalpten çok dua ediyorum 🙏
Bu topik hep pko pkoslarla dolu😍 inşAllah hepimiz pozitif sonuçlarımızı alıp burdan anneler topiğine gideceğiz🌼
Sürecin tekrardan hayırlı olsun canım

Kızlar bugün emriyoloğum aradı döllenen üç yumurtadan iki tane kalmış kalanların da gelişimi çok yavaş dedi normalde bugün dondurmayı planliyorlardi ancak gelişim yavaşladığı için beşinci güne kadar bekleyeceğiz dedi. Beşinci güne de ulaşamayabilirler dedi...😞😞😞
Dur canım bende 3.gün embriyolar dondurulunca diğerleri için endişe etmiştim ama çok şükür yolunda🌺 sende sakin kal dua et canım♥️

Gelişim yavaşsa neden 3. Gün dondurmadılar

idrar testi yaptınız mı ? mantıken kanda çıkmadan idrarda da çıkmıyor ama yapmamak için zor duruyorum :) ne zaman test vereceksiniz
İki gündür evde olan kaset tipi yapıyorum negatif ama umudumu kaybetmedim bugün de erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum 😊

sabah ilk idrarda yapılması daha doğru o testlerde yarın bende yapsam mı ki heheh
Biliyorum ama hassas zaten varsa da çıkar diye düşünüyorum bir de su içmedim etkilemesin diye biraz fazla testim var o yüzden yap gitsin modundayım 😄 belirti falan da yok aslında tutmadı gibi de hissediyorum eğer pozitif olursa büyük şaşkınlık yaşarım ☺️

Biliyorum ama hassas zaten varsa da çıkar diye düşünüyorum bir de su içmedim etkilemesin diye biraz fazla testim var o yüzden yap gitsin modundayım 😄 belirti falan da yok aslında tutmadı gibi de hissediyorum eğer pozitif olursa büyük şaşkınlık yaşarım ☺️
tutmadı hissi bende de var öncesinde zaten her ay umutsuz bekleyişim vardı. sonra aşılamalarda tutmayınca şuan içinde çok beklentim yok gibi.

Merhaba bende eylülde transfer olucam bagısıklık icin serum önerdimi sizlere acaba
merhabalar,umarım tedavilerimiz pozitifle sonuçlanır hepimizin.bende eylül ayında transfer olacağım bir aksilik çıkmazsa.bu serumu doktorum bana da önerdi bizim 2 kimyasal gebeliğimiz var,bizde yaptıracağız.Yaklaşık 10 saat bir uygulama süresi olur dedi.

X