2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Bazı şeyleri doktorlara biz söylemeden yapmadıkları için bu süreci göz önünde bulundurarak degerlendirmesini isteyim bari dediğiniz gbi önlem almak her zaman için iyidir
4.20ye kadar çıkmış ama değerin tekrar oynamayacaginin garantisi yok arkadaşım ki biz ne kadar zorlu süreçten geçiyoruz bebişlerimiz gelsin diye o yüzden tedbiri elden bırakmamak gerekir tabi ki sen bilirsin ama bu şakaya gelmez düşüğe bile sebep olabiliyor troid dikkatli ol arkadaşım

Opu öncesi bana da ilaç verilmedi sadece gonal-f kullanmıştım 8 mm ile Opu olmuştu

Teşekkür ederim
Endokrin doktoru 2.50 lardaki degeri ilac gerek duymam dedi sonucu yarn göstermeye gidicem peki kendim bunu talep etsem bu sürece herhangi Bir skntisi olurmu daha opu yapılmadı cuma veya cumartesi olacak işlem
Ben dört senedir troid ilacı kullanıyorum hiçbir zararını görmedim opuda ilaç kullanırken oldu transferde şuan hamilelikte de kullanıyorum ki doktorlar veriyor . Sen doktorlara bakma benim değerim 3iken beni uyarmadilar gebelik düşündüğümü bildikleri halde bende normal sanırım yine böyle bir siteden öğrenip kendim takip etmeye başlamıştım

Tabi ki öyle maddi manevi bilinç olarak zaten çok zor süreç göz göre göre böyle bisey olsun istemem yarn konusucam doktorla gerekirse 1 2 ay sonra transfer olurum bu değerlerde sürekli oynama olursa

Opu öncesi bana da ilaç verilmedi sadece gonal-f kullanmıştım 8 mm ile Opu olmuştu
2 gün önce baktıklarında yumurtalar 17-16 15 12 mm boyutlarındaydi. Bir tane gonalf 450 daha aldırıp dozu 375 e çıkardılar. Ben gereksiz yere dozu arttirdiklarini düşünüyorum zaten çoğu kadında bu boyutlara gelince çatlatma iğnesi veriyorlar iki günde yumurtalar 20 mm ye zaten ulaşıyor. Neden bana böyle yaptılar anlamıyorum...

Bana hic yasak demedi doktorum tek opu oncesi yasakti

Adet olmadikca suphe dusuyor icime bu kadar zaman olmadi tutmadi kac kez catlatma tedavisi oldum simdimi tutcak diye dusunup kendimi durduruyorum sonra ama bir 10 gun daha olmazsam gercekten o zaman napcam bilmiyorum

N nasiptevarsa çiçeğiim kaç tane toplanmıştı.Kaç tane döllendi.? Hemen hemen aynıyız
Moralimizi bozmaylımm güzel enerjiler gönderelim kuzum sana can kan olsunn
24 tane toplanmıştı 18 tane dolu çıktı. 9u döllendi bugün 1 tanesini donduruyoruz dediler yarın tekrar değerlendirme yapacaklar 3 tane geriden gelen vardı bir umut onlara da bakılacak açıkçası bukadar az olması çok şaşırttı beni yaşım 25 eşimde hiçbir problem yok bende pcos var sadece ama gerçekten kalitesizmiş onu anladım bukadar zamandır olmaması normal. 1 tane de olsa artık onu umutla bekleyeceğiz seninki çok daha iyi olur inşallah kuzum

catlama engelleyici oxotide ya da cetrotide vermemisler miydi size

Bende hep aynı şeyleri düşündüm kuzum 3 yılda hiç mi denk gelmez diye kalitelerine takıldım hep takviye beslenme dikkat ettim hiç birşeye yaramadı
İnşallah emeklerimiz zayi olmasın kuşum

Canim benimde 23 tane toplandi 20 si dollendi ama sadece 6 tanesi 5. Gune geldi 3.Gun ve sonrasi sperm kaynakli doktorum boyle dedi bana sorun olmasa bile kalite olayi farkli bu arada 2.Gune kadar is yumurtadaymis kendini suclama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…