2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhabalar hanımlar. 7.5yaşında 1 oğlum ve 3.5yaşında bir kızım var. artık bu işleri geride bıraktım diye düşünürken reglim gecikti. ben de mevsimseldir diye düşündüm. çünki hiç şüphem yoktu sürekli korunduk. neyse bugün test aldım evde yapmak için. idrarı damlatmamla çizgiyi görmem 30 sn kadar sürdü ve ben şok öğlenden sonra doktora gittim ve keseyi gördü. son regl 11 ekim. 15 gün sonra kontrole çağırdı. hakkımızda hayırlısı olsun

Canım 5+5 sanırım henüz bebek görünmeyebilir. Dış gebelik ihtimali yok, dış gebelik tüpte gelişir ultrasonda görünmez zaten. Doktor birşey demeden kendi kendine evham yapma, bebeğin üzülmesin
Yok canım dış gebelik değil ama boş gebelikmi acaba dedim iyice sıyırdım

Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin miniş

cok haklisin canim. insallah saglikla kucagimiza aliriz yavrularimizi, senin icin de dua edicem. evet daha erken randevu almaya calisacagim, sen de mutlaka doktoruna haber ver bakalim nasil ilerleyecek

Dualarım seninle

Doktor bir şey demedi mi bebek yok haftaya bakalım gibi. Ben boş gebelik geçirince doktor kese boş ama geç döllenme olabilir haftaya tekrar bakalım falan demişti. Çekim acısı mı acaba doktor gördü mü

Doktor bir şey demedi mi bebek yok haftaya bakalım gibi. Ben boş gebelik geçirince doktor kese boş ama geç döllenme olabilir haftaya tekrar bakalım falan demişti. Çekim acısı mı acaba doktor gördü mü
Hayır canım demedi bebek için erken bşz göremeyiz şimdi onu dedi kalp atışı için haftaya gel dedi kalp duyduktan sonra test vs isticem dedi kese güzel yeri iyi dedi okdr

Evet böyleydi salı günü, cuma günü içinde minik şeyler oluşmaya başlamıştı,haftaya yine gel bebeğe bakalım dedi Dr, inş hepimiz tez zamanda mutlu haber aliriz

Evet böyleydi salı günü, cuma günü içinde minik şeyler oluşmaya başlamıştı,haftaya yine gel bebeğe bakalım dedi Dr, inş hepimiz tez zamanda mutlu haber aliriz
Kaç haftalıktı salı canım belki 6. Haftada görünmeye başlar yavaştan bende anlamadım garip şeyleri düşünüp takar oldum

Canım tuzlu kraker falan bastırır benim bugün şükür azaldı bulantı bende oğlanda ekşi yiyemiyodum şimdi sürekli ekşi bişeyler turşu falan canım istiyo

Ah biz hamişler hep panik hep panik merak etme iyi olcak faydasını göreceksin mutlaka içimizi ferah tutalım. Çok zor annelik . Neden kutsal şimdi daha iyi anlıyorum. Daha farkettigi anda insanın önceliklerini değiştiriyor. Siz çalışıyor musunuz

Herkese merhaba nasipse bende temmuz annesi olacağım sat 17 Ekim 2. Çocugum olacak beni de ekler misiniz.
Birde İstanbul'da gittigniz doktor ve hastaneleri de yazarmisiniz.moral bozmayan Van sıkmayan soru sormaktan çekinmeyen bir doktor ariyorum

Canım tuzlu kraker falan bastırır benim bugün şükür azaldı bulantı bende oğlanda ekşi yiyemiyodum şimdi sürekli ekşi bişeyler turşu falan canım istiyo
Eşimde bugün bir geldi 10tane çubuk kremer almış oğlumda da o iyi geliyordu diye ve bugün dedim canım ne tatlı istiyor ne ekşi bu çocuk ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…