2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba hanımlar ben 7+6 olmam gerekirken bugünkü muayene de 6 haftalık çıktım ve kalp atışı duyulmadı Dr bir hafta sonra gel dedi acaba normal olabilirmi

Şunu söyleyen Dr ağzına sağlık günlerdir şu cvb duyamadım, git gel yol yaptım hastaneyi ,hatta düşüyor dediler üzüldüm gebelik takvimini kaldırdım, dün gittim kesem oluşmuş beta düzelmiş çok şükür,bebegide görürüz insallah

Merhaba hanımlar ben 7+6 olmam gerekirken bugünkü muayene de 6 haftalık çıktım ve kalp atışı duyulmadı Dr bir hafta sonra gel dedi acaba normal olabilirmi
Vajinal mi baktı? Geç döllenme olabilir ya da karından baktıysa düzgün görmemiştir

Bu benim 2.gebeligim ilkinde yoktu ama bunda bende böyleyim

Benimde lekelerim oluyor Dr progeston ilaç verdi günde 1

benim sat 26 eylül bende kalp için cuma gününe randevu almıştım. zamanımız çok yakın inşallah bizde duyarız kalbini

darısı başıma inşallah

Cok sevindim hayirlisiyla kucagina alirsin insallah bu betayi kac cikti kac dustu aslinda pek onemli degil evet on bi bilgi sagliyo ama keseyi gordukten sonrasi yalan

Ayy doğum tarihlerimiz aynı görünüyor kan verdin mi canım? Beni de doktorum bugün çağırdı, bu kadar erken kese görünmez diye düşünüyorum ama inşallah görürüm
Evet sabah verdim yarın alacağım inşallah. Doktora gittin mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…