2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhaba sat ilk basina gore mi hesaplaniyor yoksa sat son gunune gore mi ?

Maşallahhh :) aminn canım cümlemize

Yolk sac göründümü canım ?
Karından mı baktı
Evet canim yolk ne bilmiyorum ama bebegin kesesi olusmus bebek de minik gozukuyor dedi ama tam ben goremedim , kese ile yolk ayni mi bilmiyorum ama keseyi gordu sadece karindan bakarak. Haftaya muhtemelen kalp atislarini duyaruz dedi.

Merhaba kizlar bende muayne oldum ama doktor aklim karistirdi bi tane kesede bebek vardiyolksalk gozukuyordu ama kalp atisini duymadim baska bitane keseye benzer bisey var ama kese degil dedi ama emin olamadim sizce ikiz gebelik olabilirmi

Arkadaşlar bebeğimi gördük hatta doktor kalp atisini da gördü meğersem 7 haftalikmis 11 mm mış ay o kadar mutlu oldum ki çok korkuyordum kötü bir şey olacak diye daha önce 2 kaybım var insanın morali bozuluyor inşallah bu sefer her sey yolunda sağlıklı gider hepimiz icin

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Kizlar beta hcg olayını hic bilmiyorum. Kizima yurt hamile kalmistim orda bunu istemiyorlardi. Simdi kan sonucuma baktim beta 808.0 nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…