2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar moralim çok bozuk kendimi ağlamaktan tutamıyorum eşim işte kızmış hıncını benden çıkardı ağlamamak için sıktım sanırım kendimi lekem geldi progestan kullanmıyorum normalde kullansam sakıncası okurmuki
Doktoruna sor yine canım da progestanın bi yan etkisi yok hormon takviyesi gibi düşün doktorlar her kanamada tedbir amaçlı bunu önlem alıyor zaten

Biliyorum aptalca biliyorum asırı erken daha hepsini biliyorum ama beynimi susturamıyorum doğumdan cok korkuyorum napıcam bilmiyorum kızlık zamanlarımdan beri dogum benim için ölüm gibi bisey gibi gelirdi hep suan artık bisey kalmadı yavas yavas geliyor o günler bebegimi cok istiyorum amaşu dogum yapma işi benim gece uykularımı kacırır oldu kızlar nolur bisey diyin bana yardın edin 🙏
Canım prenses doğum yaptır doğurduğunu bile bilmiyorsun. Arkadaşım öyle doğurdu.

Kızlar biraz ayakta kaldım bugün, kasıklarım ağrıdı hemen. Bir de oğlum rahatsız 2 gündür. Onu kucağımda taşıdım (15 kilo kendisi) biraz. Ondan mı oldu acaba? Bir şey olmaz değil mi 🥺
Canım kanaman vardı sanırım seninde ben yanlış hatırlıyor da olabilirim kanaman varsa ağır şeyler kaldırma inşallah bişey olmaz sağlıklı bebekler allahın izniyle sıkı sıkıya tutunuyor anneye

Doktoruna sor yine canım da progestanın bi yan etkisi yok hormon takviyesi gibi düşün doktorlar her kanamada tedbir amaçlı bunu önlem alıyor zaten
Bu gün gittim canım Dr bide iğnesini verdi önceki gebeliğide etkileniyorum bu iğneden ama bu gün beni mahvetti nedense

Bende de başta öyleydi 3 hafta dayım kanamaya 2 günde bi kahve geliyo doktoruna kanama alanının büyüklüğünü sor canım kanama alanın varsa ona göre takipte kal büyüyor mu küçülüyor mu progestan kullanmıyorsun demi
Evet yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Kanamanın şuan bi engeli olmadığını keseden değil yukardan geldiğini söyledi kesenin yanından akıyor dedi. Kadın yabancıydı çok fazla anlamadım ancak döngü vs birşeyler anlattı. Belkide regl döngüsünden kaynaklı olduğunu anlatmaya çalışmıştır

Erkek şimdi altı yaşında 😊 yengemin de üç tane kızı var ama hiç mide bulantısı olmadı. Bazen midem bulandığı için acaba diyorum bu kız mı 😂
Benim 1 kızım 1 oğlum var 3. Ye hamileyim hiçbirirnde de bulantı kusma tiksinme v.b. gebelik belirtileri yaşamadım. Ben söylemesem 6 aylık olana kadar kimde anlamaz😅

Merhabalarrr, 7+1de özelde doktorum aynısını bana da söyledi sadece benim yanında değil üst kısmında olduğunu kahverengi kanamamın ondan geldiğini söyledi. Kendini evhamlandırma bol bol dinlen ve olabildiğince su içmeye çalış ♥️
Evhanlandırmadımda çünkü kesin birşey olucak diye birşey yokta benn hafta içi pek dinlenemiyorum kreşte çalışıyorum ağır iş dışında koşuşturma tempo oluyor. Rapor gerek yok diyor doktor ama dinlenmen lazım diye zaten uzun süreli raporda alamıyorum malum okul özel falan... Öyle bir durumda işten çıkmam gerekecek...çıksammı diyede düşünüyorum...

X