2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Eminim öyledir herkes öyle diyor ama gecmişteki anlatılan o dogum hikayelerinin aşınalığı var içimde böyle içim içime sığmıyor kızıyorum kendime kızım deli misin diyorum daaha milyon gün var delirmişsin bakalım ne olucak daha yol uzun diyorum yok bu beyin susmuyor anlatıp duruyor dogum yapan insanların dogum hikayelerini dinliyorum sezeryanı prenses dogumu normal dogumu ama içimide o kıpırtdama durmuyor hepsi cok zor gibi geliyor ben galiba cok aciz bi insanım kan verirken bile cok kötü oluyorum bebek dogurmak benım neyime diyorum bazen of ben kendimi iyi hisetmiyprum sizinde basınızı agrıttım
Dogum yapmadan once bende kan vermekten korkuyordum.şimdi kan verirken aklıma geliyor da sen nelere dayandın bunamı dayanamayacaksın diyordum.Ben kendimi gaza getiriyorum.Dogum yaklaşınca da kedi köpek bile kac tane doguruyo sen doguramıcan mı diye diye kendime 1.yi atlattım.Şimdi 2ciyi bile bile beklemek daha zor :) ben kolay demicem benimki kisa zamanda olduğu halde.Ama sana şunu diyebilirim.herkes doğunca herseyi unutuyorsun diyordu.Hiç inanmıyordum.bebiş çıktı ya sanki gökyüzünde bulutların üzerinde yatıyordum.ne dikis ne eş çıkması hiç birsey hissetmedim.Çook güzel bir histi.

Ya bende öyle aşırı bir bulantı falan da yok iştahsızlık var kusmam nadir oluyo çok sık olmuyo yani benim günlük hayatımı çok etkilemiyo normalde de ülserim falan var zaten benim normalde de böyleyim doktor vermek istedi ben hayır dedim şimdi de acaba yanlış mı yaptım diye endişe ettim ama bişey olmaz heralde o kadardan ya bence herkes ilk dönem kilo veriyo bizim gibi
Tabiki öyle ben de bulantılarımın arttığını söyleyince eklemişti reçeteme ama hiç kullanmamıştım ama hiçbir şey yiyemedim ben sürekli öğürmeye başladım mecbur kaldım kullanmaya iştahım hala açık değil ama en azından bulantım azaldı öğürmeler durdu yarın bi bırakıp deneyeceğim ben de

Ban yemem umarım
Ben evime ve tüm her yer Biobellinda ürünlerini kullanıyorum
Hem vegan hrm kimyasal maddeler içermiyor
Diş macunu şampuan yüz kremi de satıyorlar

İlk kez duydum ben de araştırayım inşallah teşekkür ederim 🤗 Marka söylemek sitede yasak mıydı ben bilmiyordum eğer öyleyse kusura bakmayın

Kızlar merhaba. Bugün itibarıyla 10. haftama girdim çok şükür. 3-4 gündür ara ara gelen batma mı desem kramp mı desem bir şey oluyor. Pazartesi doktor randevum var, önden size sormak istedim. Acaba yaşayan ya da fikri olan var mıdır?

Siyaha yakın pıhtılarla devam 😓 olumsuz düşünmüyorum artık. Evrene olumlu mesaj göndermeye çalışıyorum. Ama ben hiç bir şey yiyemiyorum her şey kokuyor 😪 sadece çubuk kraker, galeta ve su. Sizde de var mı böyle durumlar. Çok sevindim bu arada kalp sesini de duyacaksın inşallah 💪
Bence senin kızın olcak kızım oldupundaki bütün belirtileri i siyah pıhtılı kanamalarımın aynısını sen yaşıyorsun 😊

Biliyorum aptalca biliyorum asırı erken daha hepsini biliyorum ama beynimi susturamıyorum doğumdan cok korkuyorum napıcam bilmiyorum kızlık zamanlarımdan beri dogum benim için ölüm gibi bisey gibi gelirdi hep suan artık bisey kalmadı yavas yavas geliyor o günler bebegimi cok istiyorum amaşu dogum yapma işi benim gece uykularımı kacırır oldu kızlar nolur bisey diyin bana yardın edin 🙏
Canım doğum o kadar normal birşey ki.Kendiliginden gelişen ve kadın vücuduna uygun sekilde oluşan bir süreç.Bosuna korkuyorsun vücudun bunun üstesinden gelebilecek güçte. Karnındaki can sağ olsun iyi olsun da annesi onu kucağına aldigin an tüm sıkıntılar uçup gidecek.Bak sadece şunu hayal et bir ağlama geliyor ve bebeğin dünyada seninle. Bağrına basacaksın, opeceksin koklayacaksin.Dunyadaki sığınağı sen olacaksın. Doğumu düşünme bı kaç saat sürecek ve bitcek. 9 ay karnında taşıyıp 1-2 saati dert etme 🥰

Aşırı mide bulantısı yaşıyorum kızlar varmı benimle aynı durumda olan ne tavsiye edersiniz 🥹
Aynı durumdayiz en güzel az az sık sık yemek sabah hele çok kötü oldum içtiğim suyu bile çıkarttım. Sonra hep az az biseyler yedim. Bı ekmekle peynir yedim bı elma yedim bı kabak yemeği yedim sonra bı yoğurt yedim hep az az yedim. Eğer aç kalirsam bulantım iyice artıyor dayanamiyorum

Kızlar biraz ayakta kaldım bugün, kasıklarım ağrıdı hemen. Bir de oğlum rahatsız 2 gündür. Onu kucağımda taşıdım (15 kilo kendisi) biraz. Ondan mı oldu acaba? Bir şey olmaz değil mi 🥺

Kızlar biraz ayakta kaldım bugün, kasıklarım ağrıdı hemen. Bir de oğlum rahatsız 2 gündür. Onu kucağımda taşıdım (15 kilo kendisi) biraz. Ondan mı oldu acaba? Bir şey olmaz değil mi 🥺
Allahin izniyle olmaz bir şey ben de oğlum koltukta uyuyakalinca yatağına taşıyorum.Mecbur kalınca yapacak bir şeyimiz yok.

Allahin izniyle olmaz bir şey ben de oğlum koltukta uyuyakalinca yatağına taşıyorum.Mecbur kalınca yapacak bir şeyimiz yok.
O kadar ağrım var ki şu anda bir şey olacak diye çok korkuyorum. Bir de proluton iğne oldum, onun etkisi mi acaba?

Arkadaşlar ikiz gebelik var mi benden başka?5+6 olduk,daha bebekleri göremedik.Doktor vajinal bakmaya gerek yok 2 hafta sonra kalp atışlarıyla bakarız dedi.Mide bulantısı için de ilaç verdi.

Merhaba arkadaşlar ben de 6+4 üm pazartesi kontrolüm var kesem 7mm yolk var bebek yok 7. Hafta da kalp atışı olması lazım dediler :KK43: bi.çok yere yazdım kese boyutu hakkın da çoğu kişi normal diyor 3 doktora başvurdum 2 si küçük 1i normal dedi

Bir sorum var size betanizi takip ettiniz mi başlarda ? Benim de betam iki günde iki katından daha fazla artmış da kafama takıldı sizde böyle bir durum oldu mu acaba ?
Arkadaşlar ikiz gebelik var mi benden başka?5+6 olduk,daha bebekleri göremedik.Doktor vajinal bakmaya gerek yok 2 hafta sonra kalp atışlarıyla bakarız dedi.Mide bulantısı için de ilaç verdi.

X