2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
QUOTE="Medusaa00, post: 73360623, member: 1086796"]
Biliyorum aptalca biliyorum asırı erken daha hepsini biliyorum ama beynimi susturamıyorum doğumdan cok korkuyorum napıcam bilmiyorum kızlık zamanlarımdan beri dogum benim için ölüm gibi bisey gibi gelirdi hep suan artık bisey kalmadı yavas yavas geliyor o günler bebegimi cok istiyorum amaşu dogum yapma işi benim gece uykularımı kacırır oldu kızlar nolur bisey diyin bana yardın edin 🙏
[/QUOTE]
Sakin ol ben de korkuyordum. Hatta beni çok korkuttular iyice korktum doktoruma söyledim ve ağrısız doğum şekli ile doğum yaptım ilk hamileliğim de. Ağrısız doğum eğer o anki şartlar uygun ise yapıyorlar.

Ne gerek vardı şimdi bu gereksiz tartışmaya? Yok yere ceza aldın. Umarım en kısa zamanda dönersin 🤗
Arkadaşlık bişey yokken kendi kendine konuya dahil olup irite edici bi tavırla yazıyor canım ben ona tek kelime etmemişken ben konuştuğum arkadaşla aynı sorunu yaşıyorum ve kıza rahim duvarı güçlenmesi için progestan bile vermemişler sadece progestan alması için başka bi doktora gitmesini tavsiye ettim ama arkadaş farklı boyutlara çekti senin doktorunun aldığı eğitimle yurt dışındaki doktor bir mi falan diye halbuki ben orda kanaması olan bi anne bebeğini kaybetmemesi için kendş yaşadığım şeylerden dolayı bilgimi paylaşmak istemiştim ne kötü bir yorum nede korkutacak bi tavır vardı yazdıklarımda ceza çok da mühim değil 1 gün sizlerden ayrı kaldım sonuçta yine biriz :)

Bende bu gün vuruldum o iğneden tansiyonum çok düşürdü yan etkileri var demek ki o iğne nin
Ağır bir iğne. Normalde haftada bir veriyorlar. Ben bu süreçte her gün vuruldum. Şimdi de üç günde bire düştü. Şifa olsun hepimize inşallah. İğne yapılacak yerim kalmadı. Bir de yağlı katı bir iğne olduğu için top gibi kalıyor dağılmıyor. Burada keyifle güzel şeyler konuşacağımız günler yakın olsun Allahım 😢

Medusaa00 Medusaa00 🥰herşeyin bir kolayı var artık durumun uygun olursa ağrısız doğum yaparsın durumun uygun olmazsa da Allah bir şekilde yardım ediyor merak etme. 4 5 cm açıklık oluşana kadar suni sancı aldım az miktarda hiç hissetmedim öyle aşırı bir ağrı sonra da ağrısız kısma geçtiler. Ağrısız yapmasaydım yani prenses doğum belki hiç öyle abarttıkalrı gibi bir ağrı çekmeyecektim. Beni çok korkuttular ettafğndekileri dinleme herkesin hikayesi farklı herkesin bünyesi ağrı eşiği farklı. Kucağına aldığın an herşeye bedel ❤️❤️

Ağır bir iğne. Normalde haftada bir veriyorlar. Ben bu süreçte her gün vuruldum. Şimdi de üç günde bire düştü. Şifa olsun hepimize inşallah. İğne yapılacak yerim kalmadı. Bir de yağlı katı bir iğne olduğu için top gibi kalıyor dağılmıyor. Burada keyifle güzel şeyler konuşacağımız günler yakın olsun Allahım 😢
Canım nasıl oldun ne durumdasın yazamadım aklım sendeydi ağrın varmı kanama alanın ne durumda kontrole gittin mi tekrar

Günaydın Kızlar ben korkulu bir sabaha uyandım. Uyandığımda üzerimde bir ıslaklık vardı yatağım temizdi ne oldupunu anlayamadım hemen lavaboya gitti. Parlak kırmızı kanamam olmuştu klozete oturunca önce ceviz kadar sonra da çok daha büyük bir parça düştü neye uğradığımı şaşırdım. Hemen hastaneye gittik çok şükür kalp atışını duyduk hala benimle 💕🌸 dualarınızı bekliyorum
Canım çok geçmiş olsun şimdi daha iyi misin?

Canım nasıl oldun ne durumdasın yazamadım aklım sendeydi ağrın varmı kanama alanın ne durumda kontrole gittin mi tekrar
Sağ ol canımm Allah razı olsun 🙏 ağrım azaldı şükür. Siyah akıntı devam ediyo arada kocaman pıhtılarla. Dün gittim en son. 9 unda gideceğim bir daha. Gelsen de yapabilecek hiçbir şeyimiz yok dedi. Yarın iğnem var. Bakalım. Sen nasılsın?

Gulue Gulue kuzum doktoru değiştirdim ben yeni doktorum çok daha iyi ve ben diğer doktoru dinlemedim vajinal kullandım dedim daha iyi yapmışsın aferin öyle devam et ağızdan alma dedi 🤗🤗😍 yan etkilerinden kurtardın beniii teşekkürlerrrr 🥰

Sağ ol canımm Allah razı olsun 🙏 ağrım azaldı şükür. Siyah akıntı devam ediyo arada kocaman pıhtılarla. Dün gittim en son. 9 unda gideceğim bir daha. Gelsen de yapabilecek hiçbir şeyimiz yok dedi. Yarın iğnem var. Bakalım. Sen nasılsın?
Canım banada diyor onu yapabileceğimiz hiç bir şey yok bu durudma bekliycez diye benimde 8. De kontrolum yarın devlete gidip progestan yazdırcam bide çocuğa bakmak istiyorum içim rahat etsin diye leke gelmesi iyiymiş kanama alanı olanlar için kanama alanımız küçülüyormuş parçalar da belki ondan geliyordur. İnşallah biran evvel sağlıkla atlatırız 1. Tm diye bekliyorum valla hepimiz için.

Canım banada diyor onu yapabileceğimiz hiç bir şey yok bu durudma bekliycez diye benimde 8. De kontrolum yarın devlete gidip progestan yazdırcam bide çocuğa bakmak istiyorum içim rahat etsin diye leke gelmesi iyiymiş kanama alanı olanlar için kanama alanımız küçülüyormuş parçalar da belki ondan geliyordur. İnşallah biran evvel sağlıkla atlatırız 1. Tm diye bekliyorum valla hepimiz için.
Haber ver bize de canım güzel haberler getir inşallah 🙏🌸

Gulue Gulue kuzum doktoru değiştirdim ben yeni doktorum çok daha iyi ve ben diğer doktoru dinlemedim vajinal kullandım dedim daha iyi yapmışsın aferin öyle devam et ağızdan alma dedi 🤗🤗😍 yan etkilerinden kurtardın beniii teşekkürlerrrr 🥰
Canım rahatlamana çok sevindim benim özeldeki doktor ağızdan alıyordum deyince o ağızdan alınmaz ki perişan eder dedi kadın direk devletteki doktor da vajinal kullan yan etiketlerden kurtulursun dedi valla sanada iyi geldiyse ne mutlu bana yeni doktorundan memnun olmana ayrıca sevindim çünkü doktordan yana şansız olunca insan kendini çok pskolojik kötü şeylere çekiyor kafası karışıyor bilgisiz kalıyor.

Canım rahatlamana çok sevindim benim özeldeki doktor ağızdan alıyordum deyince o ağızdan alınmaz ki perişan eder dedi kadın direk devletteki doktor da vajinal kullan yan etiketlerden kurtulursun dedi valla sanada iyi geldiyse ne mutlu bana yeni doktorundan memnun olmana ayrıca sevindim çünkü doktordan yana şansız olunca insan kendini çok pskolojik kötü şeylere çekiyor kafası karışıyor bilgisiz
Haber ver bize de canım güzel haberler getir inşallah 🙏🌸
İnşallah canım hepimiz inşallah çok iyi oluruz 🌸

X