2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Dun gittim o minik leke için bisey yok ama her ihtimale karşı al dedi guluecim bu arada hoş geldin
Canım hoş bulduk iyi olmuş onu verdiği en aızndan başından tedbir almış olursun ilerlemez kanaman bişey çıkmamasına çok sevindim bazem çocuktan dolayı kılcal damarlardan kanama gelebiliyormuş belki öyşe bişey olmuştur tekrar olmaz inşallah bununla geçmiş olsun 🌸

Benimde kesenin üstünden geliyor canım kanama orda kanama alanı oluşmuş
Üstten geliyor dedi belki aynıdır belki söylediğin gibi farklı bişey anlatmak istemiştir istersen başka bi doktora görün sonraki randevunda
Evet yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Kanamanın şuan bi engeli olmadığını keseden değil yukardan geldiğini söyledi kesenin yanından akıyor dedi. Kadın yabancıydı çok fazla anlamadım ancak döngü vs birşeyler anlattı. Belkide regl döngüsünden kaynaklı olduğunu anlatmaya çalışmıştır

Evhanlandırmadımda çünkü kesin birşey olucak diye birşey yokta benn hafta içi pek dinlenemiyorum kreşte çalışıyorum ağır iş dışında koşuşturma tempo oluyor. Rapor gerek yok diyor doktor ama dinlenmen lazım diye zaten uzun süreli raporda alamıyorum malum okul özel falan... Öyle bir durumda işten çıkmam gerekecek...çıksammı diyede düşünüyorum...
Maalesef bende bu düşüncelerle beraber tam 1 hafta önce işten ayrıldım

Benimde kesenin üstünden geliyor canım kanama orda kanama alanı oluşmuş
Üstten geliyor dedi belki aynıdır belki söylediğin gibi farklı bişey anlatmak istemiştir istersen başka bi doktora görün sonraki randevunda
Devlette göremediler 2 ayrı doktorda. Özelde başarı Hastanesi'nde gördüler. Birde asya Hastanesi'ne gideceğim farklı doktorlarla görüşerek net bir sonuç almaya çalışacağım

Kızlar yakınlarınıza mutlu haberi verdiniz mi? Nasıl söylemeyi düşünüyosunuz 🤗
Ben henüz söylemedim, biraz daha beklemeyi düşünüyorum. Dümdüz söyleyeceğim 😂 ama ailede şok etkisi yaratacak çünkü ben ilk bebeğimi tüp bebek tedavisi ile kucağıma almıştım 😊

Canım doğum o kadar normal birşey ki.Kendiliginden gelişen ve kadın vücuduna uygun sekilde oluşan bir süreç.Bosuna korkuyorsun vücudun bunun üstesinden gelebilecek güçte. Karnındaki can sağ olsun iyi olsun da annesi onu kucağına aldigin an tüm sıkıntılar uçup gidecek.Bak sadece şunu hayal et bir ağlama geliyor ve bebeğin dünyada seninle. Bağrına basacaksın, opeceksin koklayacaksin.Dunyadaki sığınağı sen olacaksın. Doğumu düşünme bı kaç saat sürecek ve bitcek. 9 ay karnında taşıyıp 1-2 saati dert etme 🥰
Elimdem gelenii yapıcam :))))

Medusaa00 Medusaa00 🥰herşeyin bir kolayı var artık durumun uygun olursa ağrısız doğum yaparsın durumun uygun olmazsa da Allah bir şekilde yardım ediyor merak etme. 4 5 cm açıklık oluşana kadar suni sancı aldım az miktarda hiç hissetmedim öyle aşırı bir ağrı sonra da ağrısız kısma geçtiler. Ağrısız yapmasaydım yani prenses doğum belki hiç öyle abarttıkalrı gibi bir ağrı çekmeyecektim. Beni çok korkuttular ettafğndekileri dinleme herkesin hikayesi farklı herkesin bünyesi ağrı eşiği farklı. Kucağına aldığın an herşeye bedel ❤️❤️
İnşallah yeterki saglıklı olsunda ama insanız iste hep bi süphe korku agrısız dogum isticem bende doktorumdan inşallah güzel olur hersey 🌸🌸🌸🌸 teşekkür ederim 🙏

Kızlar ne cok soru sordu diceksiniz şey dicem ben iki seferdir özele gittim salı gününe devletten sıra aldım kalp atısını falan duymustum simdi ben bu doktora ne diyip gircem zaten özele gitmişssin falan der mi ne bileyim ordada kaydım olussun diye gidicem ne diyip içeri girmem lazım sizce 🙄🙄🙄😬😬😬😬

Arkadaşlar ikiz gebelik var mi benden başka?5+6 olduk,daha bebekleri göremedik.Doktor vajinal bakmaya gerek yok 2 hafta sonra kalp atışlarıyla bakarız dedi.Mide bulantısı için de ilaç verdi.
Hayırlı olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Bende şüpheleniyorum ikiz olmasından. Yarın öğreneceğim inşallah.

Kızlar ne cok soru sordu diceksiniz şey dicem ben iki seferdir özele gittim salı gününe devletten sıra aldım kalp atısını falan duymustum simdi ben bu doktora ne diyip gircem zaten özele gitmişssin falan der mi ne bileyim ordada kaydım olussun diye gidicem ne diyip içeri girmem lazım sizce 🙄🙄🙄😬😬😬😬
Bi şey demeye gerek yok. Gebeyim desen o zaten son adet tarihi o bu bi şeyler sorar, yönlendirir. Tahlillerini yaptırmadıysan gelmişken yaptırabilirsin. Özelde pahalıya gelebiliyo tahliller.

Bi şey demeye gerek yok. Gebeyim desen o zaten son adet tarihi o bu bi şeyler sorar, yönlendirir. Tahlillerini yaptırmadıysan gelmişken yaptırabilirsin. Özelde pahalıya gelebiliyo tahliller.
İyi bari ne bileyim ilk defa gidicem ya e 9 haftalıgım artık dicek simdiye kadar niye gelmedin falan demezde ilgilemez diye korktum bi an öylesine mi geldin der gibi olur mı diye aama sonucta o bi doktor yani diyemez heralde 🙄 🥹😁 bebegimi özledim görmeye geldim derim aglarım olmadı 😂😂😂

Hayırlı olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Bende şüpheleniyorum ikiz olmasından. Yarın öğreneceğim inşallah.
Bende ikiz istiyordum çift embiryo transferi yapıldı ama geçen hafta tek kese vardı benimde yarın belli olur yeni bir kese gelişti mi? Ve ilk kesenin içi dolu mu? Bu gece de gel uyu uyuyabilirsen

Benim 1 kızım 1 oğlum var 3. Ye hamileyim hiçbirirnde de bulantı kusma tiksinme v.b. gebelik belirtileri yaşamadım. Ben söylemesem 6 aylık olana kadar kimde anlamaz😅
Yani cinsiyet ile alakası
Benim 1 kızım 1 oğlum var 3. Ye hamileyim hiçbirirnde de bulantı kusma tiksinme v.b. gebelik belirtileri yaşamadım. Ben söylemesem 6 aylık olana kadar kimde anlamaz😅
ben öyle rahat geçirdim oğlum da 😂bakalım bu nasıl olcak bulantı az

X