2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bugün çok midem bulanıyor Dualarımız seninle.

Yarın bebisinin kalp atışlarını duymuş mutlu şekilde bize yazmış olmanı bekliyorum benimde mide bulantım dün aniden başladı bugün ayakta pek duramadim. Hepsine değer inşallah sağlıklı haberlerini aliriz

Canim arada su gibi akıntı geliyor, bazen koyu renkli, bazen şeffaf, bazen beyaz...Rahimin kendini hazırlamasi ve yer yapmasi olarak düşündüm. Ama progestan ağızdan değil fitil olarak kullanıldığında enfeksiyona sebep olabiliyormuş.Birde bir doktor düşüğü daha çok tetikleyebilcegi için ağızdan al demişti.

Bana da 2-2.5 litre demişti ama hiç içemiyorum Bir de benim bulantılarım akşamları olacak gibi. Birkaç gündür bu saatlerde geliyor çünkü. Şu an da bile kendimi kötü hissediyorum
Annemin de hep akşamları gelirmiş sabahkinden bir tık daha iyi sanki uyuyunca hissetmezsin en azından. Benimde sbaah öğlen aşırı fazlaydı şuan bı acildim

Annemin de hep akşamları gelirmiş sabahkinden bir tık daha iyi sanki uyuyunca hissetmezsin en azından. Benimde sbaah öğlen aşırı fazlaydı şuan bı acildim
Çok kötüyüm yaa. Acıktım ama bulantım var. Su bile içmekte zorlanıyorum. Geceleri midesi bulananların kızı mı oluyor acaba (Not: Bir oğlan anasının umudu )

Kızlar bulantılar ne zaman başlıyor ben 5 haftalığım şuan sabahları uyandığımda çok az bulantım oluyor ama istiğfar etmiyorum

Slm arkadaşlar 6 tinci haftamdayim birinde randevum var acaba kalp atışını bebeğimin duya bilirmiyim

Kızlar bulantılar ne zaman başlıyor ben 5 haftalığım şuan sabahları uyandığımda çok az bulantım oluyor ama istiğfar etmiyorum
Benim ki beş haftalık Ken başlamıştı aşırı derecede oluyor sabahları hele ağzım zehir gibi oluyor kokuya gelemiyorum tiskiniyorum mesela bünyeye göre değişiyor kimi erken başlıyor kimide ileriki zamanlarda

Teşekkür ederim bakalım benim ki nasıl ilerleyecek

Çok kötüyüm yaa. Acıktım ama bulantım var. Su bile içmekte zorlanıyorum. Geceleri midesi bulananların kızı mı oluyor acaba (Not: Bir oğlan anasının umudu )
Sabah bulantilari kiz bebek oluyormus bendede oyle oldu kizim oldu bunda bulantim falan yok bakalim ne olcak sizin oglunuz olacak yine icime oyle dogdu belli olunca bana yazin mutlaka ne olduğunu

Sabah bulantilari kiz bebek oluyormus bendede oyle oldu kizim oldu bunda bulantim falan yok bakalim ne olcak sizin oglunuz olacak yine icime oyle dogdu belli olunca bana yazin mutlaka ne olduğunu
Nasil olucak şimdi bende sabah başlıyor aksama kadar devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…