2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ne gerek vardı şimdi bu gereksiz tartışmaya? Yok yere ceza aldın. Umarım en kısa zamanda dönersin

Canım kaç haftaliksin

Şükürler olsun çok sevindim. Bol bol dinlen pozitif düşün herşey güzel olacak

Suyu max 2 litre içebiliyorum günde doktorum bisey demedi siz de içiyor musunuz?

Herkese merhaba canım hamişler sat a göre 8+5 fakat geç döllenmeyle 7 haftamdayım.10 gün önce kalp için gittiğimizde minnacık bebişi görüp geç döllenme olduğunu öğrenmiştik yazmıştım buraya da.Yarın öğlen muayenem var.Sizden bol bol dualarınızı istiyoruz bebişimle

Not: Mide bulantımdan çok giremiyorum.Buraya şimdi girdiğimde 15 sayfayı tek tek okudum.Karnımızda can taşıyoruz.Boşverin kişisel tartışmaları.Bizim stresten uzak durmamız lazım.Ben bile okurken gerildim üzüldüm.Ne gerek var dı ? Boşverin bunları.Biz birbimize yol arkadaşlığı yapmak için buradayız.Hepinize ve özellikle bebişlere sağlık ve sevgiler

Bana da 2-2.5 litre demişti ama hiç içemiyorum Bir de benim bulantılarım akşamları olacak gibi. Birkaç gündür bu saatlerde geliyor çünkü. Şu an da bile kendimi kötü hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…