2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar ben şimdi geldim kontrolden. Bebek duruyor Rabbime şükürler olsun. Kanama alanım hala çok fazla. Kesenin altı üstü komple kanama alanı. İğneye devam. 10 gün daha tutunursa düşük riskin azalıcak dedi. 9 aralıkta tekrar çağırdı. Rabbim hepimize Şafi ismi hürmetine şifalar versin. Hepimİzi sevindirsin inşallah. Sizler de iyi ki varsınız. 🙏❤️
Yaaa cok sevindim güzel melek seni annesi bak o sana sımsıkı tutunuyor için rahat olsun.Rabbim daha güzel haberlerini verdirsin.

Kızlaaaarr r canlarımmmm dış gebelik yokmuş bugün keseyi gördük Allah'ıma binlerce şükürler olsun.. Dualarınız için de. Allahım sizlerden razı olsun.. Düşük tehlikem var şimdilik.. Kese boş mu dolu mu henüz yorum yapmadı 2 gün sonra tekrar kontrole çağırdı doktor. Hastaneden taburcu oldum çookk şüküüürrr

Kızlaaaarr r canlarımmmm dış gebelik yokmuş bugün keseyi gördük Allah'ıma binlerce şükürler olsun.. Dualarınız için de. Allahım sizlerden razı olsun.. Düşük tehlikem var şimdilik.. Kese boş mu dolu mu henüz yorum yapmadı 2 gün sonra tekrar kontrole çağırdı doktor. Hastaneden taburcu oldum çookk şüküüürrr
Çok şükür 🙏

Günaydın kızlar. Nasılsınız? Benim dün geçmek bilmeyen kasık ağrım başladı. Sanki içimden bir şeyi söküp alıyorlar tam ortadan. Leke de arttı. Sabaha kadar uyumadım dua ettim. Kliniği aradım 13.45 te çağırdılar. Bakalım ne durumdayım 🥺 Dua edin bana da 🙏 Rabbim hepimize şifa versin bitsin bu lekeler kanamalar 😪
Gittinmi canim kotu bisey yoktur inseAllah

Kızlar ben şimdi geldim kontrolden. Bebek duruyor Rabbime şükürler olsun. Kanama alanım hala çok fazla. Kesenin altı üstü komple kanama alanı. İğneye devam. 10 gün daha tutunursa düşük riskin azalıcak dedi. 9 aralıkta tekrar çağırdı. Rabbim hepimize Şafi ismi hürmetine şifalar versin. Hepimİzi sevindirsin inşallah. Sizler de iyi ki varsınız. 🙏❤️
Allah yardımcınız olsun, sımsıkı tutunsun bebeğiniz inşallah 💓

Yaaa çok sevindim çok dua etmiştimm 😍 gözün aydın canım her zaman hayırlı haberler getir bize inşallah 🙏❤️

Bana doktor kanama alanı yok diyo ikidir ama benim nerdeyse her gün lekelenmem oluyo sana yazdım mesela bak 3 gündür olmuyo diye az önce baktım yine var pembe lekelenme. Kan sulandırıcı kullanmıyorum kanama alanı yok diyolar ne diye oluyo o zaman bu lekelenme hatta bazen kanama asla bilmiyorum. Perşembe tekrar doktora gitcem inşallah iyi şeyler duyarım ya
kanama alanınız daha öncesinde vardır kanama ile atılmıştır kesenizde o yüzden gözükmüyordur biraz daha lekelenme yaşamaya devam edersiniz sonrasında kesilebilir benim öyle oldu 5. haftanbenim kanama alanım vardır 7 haftada yok olmuştu ama lekelenmem 10 gün daha sürdü

Çok sevindim canım artık korkma bence demekki etkilemiyor kanamalar

Ayy çok sevindim canım yakın zamanda bebeğinide göreceksin bence az daha sabret

Oh cok sukur dinlen canım benım gor bak gidicek o alanda inseAllah dua edelim ins hepımızın ki biran once gitsin
Amin canımm inşallah 🙏🙏 Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı hamilelikler nasip etsin. Birbirimizin duacısı destekçisiyiz burada. Güzel haberlerimize de hep birlikte sevinmek nasip etsin Rabbim 🤲❤️

Merhaba kızlar geçmek bilmeyen vajinal akıntım var su gibi devamlı geliyor çok sıkıldım geceleri bazen uyanıyorum okadar ıslanıyor ki çamaşırım.. geçen hafta enfeksiyon dedi doktor Donaxyl diye bi fitil verdi onuda kullandım ama ilaç bitti bu bitmedi aynı şekilde.. 1 aydır Progestan kullanıyorum fitil olarak aşılamadan beri düzenli, ondan kaynaklı olabilir mi ya doktorda bişey demedi.. böyle bi durumu olan var mı. 5 haftalık hamileyim bu arada..

Gozun aydin canim seninde.. inşallah icide doludur😍 gec dollenmemi olmuz acaba

Gerçekten dediğin gibi sakınan göze batıyor umursamasak hic bisey olmayacak millet tarlada doğurup işe devam edermiş valla eskiden 😅😅 biz iki damla leke görünce ortalığı yıkıyoruz misal ben 🤣
Biraz da doktorla da ilgisi var sevecen şefkatli rahatlatan bir doktorla ilerlesek her şey daha güzel olur
canım aslında 20 sene öncesinde türkiye anne bebek ölümlerimde dünyada ilk sıralardaydı kadının ve bebeğin tarlalarda değeri yoktu ki şimdi bizler güçlendik kendimizi bedenimizi bebeğimizi korumaya çalışıyoruz randevu alıyoruz hastaneye gidiyoruz birbirimize danışıyoruz eğitimliyiz

canım aslında 20 sene öncesinde türkiye anne bebek ölümlerimde dünyada ilk sıralardaydı kadının ve bebeğin tarlalarda değeri yoktu ki şimdi bizler güçlendik kendimizi bedenimizi bebeğimizi korumaya çalışıyoruz randevu alıyoruz hastaneye gidiyoruz birbirimize danışıyoruz eğitimliyiz
Evet orası öyle 🥺 doğruya doğru hic durmuyorum yerimde doktora gidiyorum hemen iyi yapıyoruz 🙏🏻

X