2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Sağlık sektöründe olabilirsin karşındaki insanın mesleğini bilmeden zoruna giden şeyler yazdı diye yargılayacak kadar basit bir karaktere sahipsin sağlıkçı olman sana ve karakterine yararlı bir şey katmamış :) Mesleğini dile getirerek kendini yüceltip karşındakini küçültmeye çalışmışın ama karşındaki insanın ülkenin en iyi üniversitelerinden birinden mezun bir gazeteci olduğunu bilmediğin için çok görmüyorum sana :) Kitap okumaktan dem vuruyorsun kütüphanemi görsen söylediğin laflardan kendin utanırsın bunları bilmeden eleştirecek kadar cahilsin. Başkasına yaptığım yoruma senlik gram birşey yokken sert çıkışıp sonra karşındaki kişiye dönüp yok sağlıkçıyız yok kitap oku diyerek saldıracak kadar cahilsin burada kaç kitap okuduğumu yada mesleğimi iş hayatımı dile getirmek karakterime yakışmayacağı için ne mesleğimi ne de okuduğum kitapları sen gibi buralarda gösteriye şova dökmüyorum. O yüzden bence 2 kişi konuşurken arasınsa karşımdaki iletişim halinde olduğum arkadaş bundan rahatsız olmazken (çünkü onun iyiliği için sadece tedbir alması için fikrimi söylemiştim yaşayıp bildiğim için aynı durumu ) kendin dahil olup bundan kendi kendine gocunup yazdığımdan kendine pay çıkarıp orda tiplere giriyorsun yazdığım mesajda tek kötü bişey yoktu sadece kanaması için progestan içmesini tavsiye etmiştim bu arada "Eğitim cehaleti alır eşşeklik baki kalır" sözünün hayat bulmuş halisin keşke okuduğun kitaplardan bişey anlamış olsaydın ve keşke o kitaplar sana bişey katmış olsaydı hiç tanımadığın bi insana sana kötü bir sözde bulunmadığı halde hakerette bulunacak cahil cesaretini kendinde görmezdin insanları tanımadan ukalaca yaptığın eleştiri yüzünden bu cevabı yazıyorum sana. Yoksa kalemim değilsin oturup seninle burda bunları konuşacağım. O yüzden kendine yazılan mesajları sahiplenmen ve senle alakası olmayan bir konudan kendine prim üretip buralarda egonu tatmin etmeye çalışmaman dileği ile anladığım kadarıyla eşinden ve çevremden görmediğin öz saygı yüzünden anca buralarda kendini tatmin edebiliyorsun hayatında bu düşünce yapınla sana ve eğiteceğin çocuğuna başarılar diliyorum.

Canım bak sana söyledik Allah gönlüne göre versin inşallah bebeğin çok güçlü senin gibi sımsıkı tutunuyor ne güzel inşallah geçecek bu günler :)

sarilimoncuk

Bende çok panik bi insanım valla canım o çoğumuz da var sanırım. Zaten burda hepimizin bulunma sebebi bilgi paylaşımı, biraz daha rahatlamak aradığımız sorulara cevap bulmak bi nebzede olsa. Geçecek inşallah bu günler de ve mutlu mesut devam edicez tadını çıkara çıkara.

Kizlar dün hafif hafif midem bulanıyor bugün ayakta durmak istemiyorum nasıl kötü agriyo yanıyor bulanıyor hemen bu kadar başlaması normal mi sizin nasıl basladi
Normal canım benim bianda başlıyor zaten aniden sonrasa hafifleyerek yok oluyor inşallah benim 6 haftada başladı 8 de hafifledi biraz ama hala var bitmedi

Canım progestan eridiği zaman akıyor ama sonra kesiliyor bende olmuyo öyle akıntı idrar testi verdin mi tekrar ilaçlardan sonra? Bidaha ver istersen eger kaşıntı ve renk değişimi yoksa akıntında gebelikte akıntı çok normal karşılanıyor.

Kızlar ya minicik koyu sarı leke gelmis kahvemsi hafif tırstım şu an
Susuz kalıyorsan ondan olabilir canım susuz kaldığım için bende öyle başladı bu kanama alanı doktor bol bol su iç dedi suda pazarlık yok dedi suyu az içiyorsan çoğalt mutlaka korkma sarı lekeyse suyu çoğaltki enfeksiyon başlangıcı ise bile vücut atsın.

Yine tamamını okumadım bile ancak ‘ben hariç herkes sağlıkçı ’ diye özellikle belirtmiştim. Okumayı artırın derken haklıymışım. İyi günler

Merhaba arkadaşlar ben bugün tekrar kontrole gittim herşey yolunda kese büyüyor ve bebek oluşmaya başlamış içinde çok şükür ama çok halsizlik ve yorgunluk var üstümde normal mi bu bilemiyorum akıntıya gelince benim de çok akıntım var ya kokulu yada sarı değil ama çok fazla geliyor

Yine tamamını okumadım bile ancak ‘ben hariç herkes sağlıkçı ’ diye özellikle belirtmiştim. Okumayı artırın derken haklıymışım. İyi günler
Valla kıymetli vaktimi sana harcayacak kadar değersiz görmüyorum canım :) o yüzden bence işine bak ister oku, ister okuma. Okumasan burda cevap veriyor olmazdın :) Kelime hatası var diye okumaktan dem vurup duruyorsun :) Ben daha çok kitap okurum bu bana bişey kaybettirmez aksine kazandırır ama sende bence karakterin için birşeyler yap insanlara burda akıl vermek yerine :) Kişisel gelişim kitaplarını tavsiye ederim çocuk büyüteceksin. Ben senle muhatap olmazken kendi kendine bi mesaj attın üzerine vazife olmayan şeye kendi kendine tartışma ortamı yarattın garipsin valla :) ben yine kendime yakışanı yapıp iyi akşamlar diliyorum dahada yazdıklarına cevap vermiycem çünkü cahil insan karşısında hiç bir zaman haklı çıkılmaz ve seninle ortak noktada buluşamayacağımız belli :) Evine ve ailene daha çok efor sarfetmen dileği ile burda insanlara haksız yere dil uzatmak yerine. İyi akşamlar.

Normal canım hepsi herşeyin güzel olmasına sevindim inşallah sağlıkla ilerlesin. :)

Aynen kuzucum sarı ama nasıl diyeyim kalemle çizik atmış gibi kahveye dönmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…