2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Önümüzdeki hafta özele gitmeyi bende düşünüyorum aslında bı detaylıca bakıp kalbinin atışını duysam devlette sürünmek istemiyorum bu surecte
Ben en başta özelde kan tahlillerim idrara bakılınca doktorda normal ultrasonla baktı o zaman çok küçük ama var dış gebelik şüphen olmasın pozitif düşün falan diyince kendimce aman çok pahalı zaten devletten randevu alayim doktoru çok öneriyorlar dedim doktor gerçekten çok iyi ama ultrason tirt. Haliyle insan evham yapıyor. Doktor biraz rahatlatıyor ama insan rahat etmiyor. O yüzden bende özelden en azından ultrason için randevu aldım doktordan. Gerçekten cihaz arasında çok fark var. Özel fiyatlarıda burda çok uçuk Allah yardımcımız olsun vallahi.

Bende kalbini duyuyum bebeği goruyum devlete devam edecegim

Nasılsınız kızlar ben de mide bulantısı sabahları biraz olup geçiyor. çok yoruluyorum hep uyumak istiyorum :)) ve hep yemek yemek istiyorum

İyi akşamlar kızlar. Ben de bugün doktora gittim, lekelenmem oldu maalesef. Kahverengimsi ve miktarı çoktu biraz. 6+4 müş. Haftasıyla uyumluymuş. Düşük tehlikesi tanısı girdi ve Progestan verdi fitil olarak ve dinlenmemi söyledi. Aranızda hala lekelenme yaşayan var mı? Çok üzgünüm

Şuan böyle nasılsa hamileyim deyip düşünmeyen kafasi rahat muayne günü bekleyen ama takmayan kişiler var mıdır acaba
Belki 3. 4. Gebelik bı ihtimal.
Ay ne zor şeymiş
Kese gör bebeği gor kalbini duy.
Bekle bekle kalbi atıyor mu tribe gir.
Sürekli kendini kontrol et
İkili test nasıl çıkacak kilosu nasıl olacak
Erken doğum olmasın anomali olmasın
Ay dur kalbi atıyor mu hareket ediyor mu
Doğursam nasıl dogurcam
Kıyafet ne Alcam cinseyeti ya doğru değilse
BUNLAR HİİİC BİTMİYOR
kafamı susturamiyorum evham dinmiyor ya
Vallahi çevremdeki tüm kadınlara saygı duyuyorum. Hele şu hamilelik ne zor şeymiş.

Lekelenmesi olan arkadaslarim tabi ki hafife almayin durumu takipte olun ama kimisinde hamilelik sureci lekelerle geciyo ki az bi cogunluk degil. Gonlunuzu ferah tutun stres yapmayin o bebek gelecekse sakir sakir kanamanizda olsa gelir. Siz kendinize iyi bakın bu sure zarfinda siz iyi olun ki bebeginize iyi olma firsati vermis olun. Dualarim sizinle

Oyle canim valla havalardanmidir retro falan mi var bilemiyorum icim ruhum sıkılıyor ama bugün kalp atisini falan duyunca biraz daha iyi hissetmeye basladim.kendimi.
Bende bilemedim nedenini ama çabucak geçse çok iyi olacak ve bende ilk kez bugün duydum kalp atışını ve o kadar büyümüş ki yüzü bile belli oluyordu ultrasonda şaka gibi ve bende o an itiydim şimdi yine yorgun uykusuz halsiz

Aynen zor ama dünyadaki en güzel şey olabilir

Çok teşekkür ederim. İlk gebeliğim biraz sıkıntılı geçti de yine aynı şeyleri yaşayacak olmak ürkütüyor beni. Rabbim hepimizi hayırla ve sağlıkla kavuştursun yavrularımıza.

Selam kanaması olan anneler grubu mu açsak artık. Aksam eve geldiğimde yoğun bi kan geldi hemen doktoru aradım koşa koşa gittim. Biraz kanama var dedi iğne verdi Progestani günde 4e çıkardı. Oksapara 2 gün ara ver dedi. 2 gün hareketsiz yaticam 5 gün sonra carsamba günü tekrar iğne olcam. En son gittiğimde (4+3) keseyi görmüştük sadece. Kese duruyo bebek de var yeni yeni kalp atışı da var dedi.

Çok geçmiş olsun. Bizi bu stres bitirecek, daha yolun başındayız

Ahh canım inşallah araştırmadan testte çıkmadan sakın kullanma. Allahım hepimizi iyi doktorlarla karşılaştırsın. Rabbim hepimizi korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…