2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bende kullanıyorum ama benim 4 genimde mutasyon var pıhtılaşma var bendede leke gelmeye başladı sanırım oksapar dan kaynaklı bendede kanama alanı var ama doktor küçük dedi ilerleyen zamanlarda büyürse belki 1 2 gün kestirir iğneyi sonra devam eder
Ben oksaparla birlikte bir de corasprin içiyordum her gün düşünün. Bi gün önce bir şey yoktu ertesi gün 12 cm kanama alanı var ve bebek düşmüş dedi. Ertesi gün klinik eahim kan dolu ama keseyi gördü. 😪 Rabbim hepimizi korusun. Sende pıhtılaşma çıkmış ama benim gibi olmaz canım. Bende pıhtılaşma yoktu bilinen. Hematolojiye gitmiştim ama testi burada yapamıyorlardı. Yaptıramamıştım.

İnşallah kanaman hemen durur canım rabnim sana sağlıkla bağışlasın teat yapmadan hiç bir doktor oksapar yada türevi kan sulandırıcı veremez çünkü ihtiyaç dışı kullanımda beyin kanamasına sebebiyet veriyor Allah beterinden korusun inşallah bununla geçmiş olsun.
Amin canım inşallah 🙏

Selam kanaması olan anneler grubu mu açsak artık. :KK57: Aksam eve geldiğimde yoğun bi kan geldi hemen doktoru aradım koşa koşa gittim. Biraz kanama var dedi iğne verdi Progestani günde 4e çıkardı. Oksapara 2 gün ara ver dedi. 2 gün hareketsiz yaticam 5 gün sonra carsamba günü tekrar iğne olcam. En son gittiğimde (4+3) keseyi görmüştük sadece. Kese duruyo bebek de var yeni yeni kalp atışı da var dedi.
Geçmiş olsun canım. Aman dikkat et. Yat kalkma. Bana da duphastonu 4 e çıkardı günde. Haftaya hayırlı sonuçlar alırsın (alırız) inşallah. Kanama alanı büyük müymüş?

Bende bilemedim nedenini ama çabucak geçse çok iyi olacak ve bende ilk kez bugün duydum kalp atışını ve o kadar büyümüş ki yüzü bile belli oluyordu ultrasonda şaka gibi ve bende o an itiydim şimdi yine yorgun uykusuz halsiz
Yaaa her seyi olusuyor zaten 7 8 haftada Allahin mucizesi 😍 ne güzel saglikla ilerlesin büyüsün bebislerimiz😍

Belki 3. 4. Gebelik bı ihtimal.
Ay ne zor şeymiş
Kese gör bebeği gor kalbini duy.
Bekle bekle kalbi atıyor mu tribe gir.
Sürekli kendini kontrol et
İkili test nasıl çıkacak kilosu nasıl olacak
Erken doğum olmasın anomali olmasın
Ay dur kalbi atıyor mu hareket ediyor mu
Doğursam nasıl dogurcam
Kıyafet ne Alcam cinseyeti ya doğru değilse
BUNLAR HİİİC BİTMİYOR 😅😅
kafamı susturamiyorum evham dinmiyor ya 😅
Vallahi çevremdeki tüm kadınlara saygı duyuyorum. Hele şu hamilelik ne zor şeymiş.
Ben de su normal doğum yapan annelerini mucize kutsal anneler olarak adlandırıyorum. Ben yapam normal dogum sezeryan oldum 😂 yapanlari alkislaliyorum vallahi iyi cesaret 🤭☺️

Lekelenmesi olan arkadaslarim tabi ki hafife almayin durumu takipte olun ama kimisinde hamilelik sureci lekelerle geciyo ki az bi cogunluk degil. Gonlunuzu ferah tutun stres yapmayin o bebek gelecekse sakir sakir kanamanizda olsa gelir. Siz kendinize iyi bakın bu sure zarfinda siz iyi olun ki bebeginize iyi olma firsati vermis olun. Dualarim sizinle 💜
Genelde kanamali hamilelikler kiz bebekte oluyor☺️

Geçmiş olsun canım. Aman dikkat et. Yat kalkma. Bana da duphastonu 4 e çıkardı günde. Haftaya hayırlı sonuçlar alırsın (alırız) inşallah. Kanama alanı büyük müymüş?
Teşekkür ederim. Kanama alanı hakkında bi şey demedi. Keseyi biraz aradı gibi geldi ama. Baya bulutlu bi görüntü vardı baktı baktı ben içimden kese gitti galiba dedim. Ama sonra gördü. Geldiğimden beri öylece yatıyorum. Yer çekimi vs dedi ayağa kalkmamaya çalış dedi. Ama sırt üstü mu yaticam hep yoksa yan da yatabilir miyim bilmiyorum.

Teşekkür ederim. Kanama alanı hakkında bi şey demedi. Keseyi biraz aradı gibi geldi ama. Baya bulutlu bi görüntü vardı baktı baktı ben içimden kese gitti galiba dedim. Ama sonra gördü. Geldiğimden beri öylece yatıyorum. Yer çekimi vs dedi ayağa kalkmamaya çalış dedi. Ama sırt üstü mu yaticam hep yoksa yan da yatabilir miyim bilmiyorum.
Ben sırt üstü dizlerimi hafif kendime çekerek yatıyorum. Sırtım ağrıyor yan yatacağım zaman da sol tarafıma yatıyorum. Kan akışı için sol tarafa yatın diyorlar. Çok şükür görmüşsünüz canım 🙏 oksaparı kesince durur bence. Benim dün korkunçtu halim. Sanki bardaktan boşalırcasına yağmur deriz ya aynen öylrydi kanamam. Yatarken yoktu ama wc gidince durmuyordu. Çok dikkat et sen de. Allah yardımcımız olsun.

Ben de su normal doğum yapan annelerini mucize kutsal anneler olarak adlandırıyorum. Ben yapam normal dogum sezeryan oldum 😂 yapanlari alkislaliyorum vallahi iyi cesaret 🤭☺️
Daha kesesini zor gordum şimdiden ay normal doğum nasıl bişey ya diyorum. Etrafımdaki hiç bı arkadaşım cesaret edemedi normal doğuma. Benim sonumda sezeryan gibi. Gerçekten dediğin gibi çok mucizevi bişey 😅

Ben sırt üstü dizlerimi hafif kendime çekerek yatıyorum. Sırtım ağrıyor yan yatacağım zaman da sol tarafıma yatıyorum. Kan akışı için sol tarafa yatın diyorlar. Çok şükür görmüşsünüz canım 🙏 oksaparı kesince durur bence. Benim dün korkunçtu halim. Sanki bardaktan boşalırcasına yağmur deriz ya aynen öylrydi kanamam. Yatarken yoktu ama wc gidince durmuyordu. Çok dikkat et sen de. Allah yardımcımız olsun.
Bir an önce normale döneriz insallah. Sana da çok geçmiş olsun bu arada. Takip ediyodum ama geriden takip ettiğim için yazmamıştım hiç. Gerçek hayatta herkes gidip hamile olduğunu öğreniyor pata küte sıkıntısız doğuruyor. Burası öyle değil herkesin bi hikayesi var. Bu siteyi bu yüzden seviyorum insan kendini yalnız hissetmiyor.

Bir an önce normale döneriz insallah. Sana da çok geçmiş olsun bu arada. Takip ediyodum ama geriden takip ettiğim için yazmamıştım hiç. Gerçek hayatta herkes gidip hamile olduğunu öğreniyor pata küte sıkıntısız doğuruyor. Burası öyle değil herkesin bi hikayesi var. Bu siteyi bu yüzden seviyorum insan kendini yalnız hissetmiyor.
Teşekkür ederim. Gerçekten öyle. Çoğu yakınıma anlatmadım. Ne hissettiğimi sizler kadar anlamayacaklar eminim. 🙏

Bende mthfr c ve pai de heterizigot var doktor homozigot olmadıkça bunlar hiç önemli değil dedi ve dediğim gibi geçen sene 11 haftalıkken kaybettim.Acaba perinotolojiye mi gitsem
Bi hocana sor canım de kaybım var riskli gebelik de takip sağlayabilir miyiz diye hem orda randevu da almıyorsun direk gidiyorsun kayıt yaptırıyorsun muayene oluyorsun riskli gebelikte.

Ben oksaparla birlikte bir de corasprin içiyordum her gün düşünün. Bi gün önce bir şey yoktu ertesi gün 12 cm kanama alanı var ve bebek düşmüş dedi. Ertesi gün klinik eahim kan dolu ama keseyi gördü. 😪 Rabbim hepimizi korusun. Sende pıhtılaşma çıkmış ama benim gibi olmaz canım. Bende pıhtılaşma yoktu bilinen. Hematolojiye gitmiştim ama testi burada yapamıyorlardı. Yaptıramamıştım.
Hangi şehirdesin ki o gittiğin doktor bence kanamadam dolayı görememiş keseyi demekki gerekli bilgiye sahip de değil. Şimdi benimde wc de biraz fazla kalınca lekem geldi baya ona kafam takıldı devamı gelecek gibi hissediyorum iğneyi kessem çocuğa kan akışı kesilecek diye korkuyorum yeminle allah işini bilen doğru insanlarla karşılaştırsın hepimizi bazısı oksaparı kesiyor muş 1 2 gün benim doktor kesmiycez dedi başka bi doktora gidicem yarın özele. Senin kanaman kesildi mi biraz?

Hangi şehirdesin ki o gittiğin doktor bence kanamadam dolayı görememiş keseyi demekki gerekli bilgiye sahip de değil. Şimdi benimde wc de biraz fazla kalınca lekem geldi baya ona kafam takıldı devamı gelecek gibi hissediyorum iğneyi kessem çocuğa kan akışı kesilecek diye korkuyorum yeminle allah işini bilen doğru insanlarla karşılaştırsın hepimizi bazısı oksaparı kesiyor muş 1 2 gün benim doktor kesmiycez dedi başka bi doktora gidicem yarın özele. Senin kanaman kesildi mi biraz?
Kan sulandırıcı kullananlarda lekelenmeler ara ara kanamalar maalesef oluyor canım yine doktora mutlaka git tabi ki.Benim komşum kullanıyor her hamileliğinde kanamalari oldu sapasağlam da doğdu çocuklar. İçini ferah tut ama mutlaka görün

Kan sulandırıcı kullananlarda lekelenmeler ara ara kanamalar maalesef oluyor canım yine doktora mutlaka git tabi ki.Benim komşum kullanıyor her hamileliğinde kanamalari oldu sapasağlam da doğdu çocuklar. İçini ferah tut ama mutlaka görün
Valla ilkini pıhtılaşmaya yatkınlık varmış ondan kaybettik şimdi iğne oluyorum iğne kanama yapıyor korkuyorum ama elimden bişey gelmiyor Allahın mutlak gücüne sığınıyorum inşallah bu defa sağlıkla doğar çocuğum ve isteyen dileyen bütün annelerin. İnşallah bende sağlıkla doğururum komşun gibi :)

X