2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
anladim canim ben de simdi baktim internetten sanirim benim doktorum, yaptigi trombosit testiyle sadece kan pihtilasmasina egilim olup olmadigina bakmis, deger yuksekse var olmasi gibi..
Olabilir canım normalde 6 veya 12 gene bakılıyor devlette 6 gene bakıyorlar detaylı gereken dudumda 12 gene ama inşallah iğneye gerek kalmaz senede iğne insanı perişan ediyor kanama oluşuyor yoruyor bitmiyor çilesi yani

Valla ben artık Şehir hastanesine gitmeyi düşünmüyorum canım ha doğumda iyi oda şartları falan ama takip konusunda 9 ay öokda iyi değil bence hocasına düşmedim ben yada perinatolojiye devam ediyorum ben bu arada riskli olduğu için hep asistanlar var doktorlar piyasada yok
Perinatoloji ne için? Tam neyin vardi

Olabilir canım normalde 6 veya 12 gene bakılıyor devlette 6 gene bakıyorlar detaylı gereken dudumda 12 gene ama inşallah iğneye gerek kalmaz senede iğne insanı perişan ediyor kanama oluşuyor yoruyor bitmiyor çilesi yani
tahmin edebiliyorum canim.. ben yurtdisinda yasiyorum doktorum da sanirim aile hekimi oldugu icin pek hakim degil bu konulara, deger 262 olarak ortalama cikinca da sikinti yok demis..

Kan pıhtılaşması var o yüzden daha öncede 9 haftada kaybım olduğu için.
Bende mthfr c ve pai de heterizigot var doktor homozigot olmadıkça bunlar hiç önemli değil dedi ve dediğim gibi geçen sene 11 haftalıkken kaybettim.Acaba perinotolojiye mi gitsem

Amiin inşallah tez zamanda.Dun acilde ilk defa ultrasona girdim kese göründü içinde yolk sacda görüldü ama bebek daha görülemedi 5+2 olduğu için doktor çok küçük şuan göremeyiz herşey normal dedi ya bunu eşimi söyledim dün hemen arkadaşına eşim hamile diye söylemiş sevinmiş garibim.Ama ya goremezsek bebeği şimdide içim içimi yiyor eşim yine kaptirmaya başladı.Bi kendimi rahat birakamiyorum
O kadar zor ki. Hem herkese söylemek istiyorum hem tutuyorum kendimi. İlk öğrendiğimde daha çok paylaşmak istiyordum simdi sakinlestim.

Canım merhaba ultrason cihazı iyi değilmiş doktor sadece keseyi değerlendirmiş bak sağ altta GS dedigi kese 1.70 cm içindeki parlaklıkta bebeğin olduğu yer. Yolk saç böyle daha yüzük gibi parlak görünüyor dediğim gibi cihaz kötü parlayan yolk sac büyük ihtimalle.Bos değil bence çok ultrasona girdim yolk saçı felan takip edicem diye çok araştırdım araştırdım iyi biliyorum artık. Bence daha iyi teçhizatli bı hastaneye git
İçimi rahatlattin biraz çok teşekkür ediyorum. İnsan evham yapıyor. Özelden randevu aldım şimdi. Doktorla görüştük oda tamda sizin dediğiniz gibi dedi.♥️

İçimi rahatlattin biraz çok teşekkür ediyorum. İnsan evham yapıyor. Özelden randevu aldım şimdi. Doktorla görüştük oda tamda sizin dediğiniz gibi dedi.♥️
Önümüzdeki hafta özele gitmeyi bende düşünüyorum aslında bı detaylıca bakıp kalbinin atışını duysam devlette sürünmek istemiyorum bu surecte

X