2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim kontrolde kalbinin durduğunu, haftasına göre geri olduğunu öğrenmiştik. Yani daha önce kalbi durmuş. O gün şok olduğum için iki gün sonra kürtaj oldum. Kanamam olmadı. Kürtaj yoluyla aldılar. Parça kaldı mı diye sonra tekrar kontrol etti. Temizdi.

Merhaba, ben yeni gördüm yazınızı. Bu hafta ben de mide bulantısıyla uğraşıyorum o yüzden çok giremedim buraya. Özellikle son iki gündür ben de yemek yapamıyorum. Nasıl olacak böyle bilmiyorum mesela bugün peynir ekmek geçiştirdim hep doğru düzgün bir şey yemedim. Arkadaşlar yoğurt iyi geliyor yazmışlar şimdi onu deneyeceğim. Siz bir çözüm bulabildiniz mi?

İşk kaybımdan dolayı Kan pıhtılaşmasından doktorum da şüphelendi oksapar iğne ve corasprin kullanıyordum o yüzden. Ama yine olmadı. Nasip

Çok sevindim canım gözün aydın benimde 5+3 de sadece kese görünmüştü bende boş gebelikten şüpheleniyodum herkez bebeği gördük falan diyince benimde cuma komtrol inşallah bende görürğm korkularımdan kurtulurum

Çok çok sevindim canım şükür güzel sesi duyurana

Cok gecmis olsun cok üzüldüm. İnsallah saglikli bir gebelige hamile kalirsiniz. Öncesinde ağrınız falan oldumu kanama olacagina dair bir belirti.
Çok teşekkür ederim. Hiçbir belirtim olmadı. Güle oynaya ders yapıyordum. Ara verdiğimizde sandalyeden kalkınca bi ıslaklık hissettim sadece.

Bir de bi şey soracağım suan hangi vitaminleri içiyorsunuz ben bir tek regenesis max içiyorum içinde Demir de olduğu icin iyi diyenler de var ama emin olamadım
Daha önce şehir hastanesine gidiyordum, düzenli takip edecek doktorumla dün başladım. Bana da onu verdi. Dün başladım içmeye

Selam güzel anneler nasılsınız
Bulantilariniz başladı mı vitamin alıyor musunuz drum folidoce geçirdi folbiol dan bugün

Ben daha önce new life plus diye bir folik asit kullanıyordum. Dün doktorum regenesis max diye bir vitamine başlattı.
Bisey daha sorucam doktorunuz İlişki için bisey dedi mi bir zararı var mı acaba?

Ben 7. Haftadayım. Hep uzak durduk. Dün doktorum Doğuma kadar devam edebilirsiniz dedi.

Canım benim Allahım sana en güzel en hayırlı zamanda yeniden nasip etsin. Kalpten dua ediyorum senin için. Allahım en güzel en hayırlı zamanda yüzünü güldürsün inşallah Ve sakın kendini suçlu hissetme.. Sen çok güzel bir insansın

Gözün aydın arkadaşım Şimdi artık sıkıntılı kısım bitti. Mutlu olma vakti.. Yüzün hep gülsün

Bencede erkek doktorlar çok daha ilgili. Daha güzel açıklama yapıyorlar. Daha naifler. Bende iki kere şehir hastanesine gittim de erkek doktor on bin kat daha iyiydi

Kızlar ben salı günü şehir hastanesine gitmiştim 6+6 da. Kalp atışı görmüştük sesini duyamamıştık.

Dün yani çarşamba günü düzenli takip edecek doktorumla başladım. Kalp atışı duyamadık diyince bizim cihazlar daha iyidir şimdi duyarız inşallah dedi. Ve de duyduk

Çok tuhafım. Hem kabul ettim, mutluyum, isteyerek oldu. Hem de ya beceremezsem ya bakamazsam artık üç kişi olacağız hiçbir şey eskisi gibi olmayacak acaba erken miydi diye düşünüyorum. Korkuyorum. Duygularım çok karışık ( erken miydi dediğimde 34 yaşındayım ) hem aşırı mutlu olup hem bunları hissetmem.. Kendime çok kızıyorum

Kızma canım hormonlar bize böyle hissettiriyo aynı his bende de var yapamam korkusu tüm hayatım değişecek korkusu ama bir yandan da her kanamam olduğunda ödüm kopuyo ona bişey olacak diye

Bende bugün vericem testi canım kanama falan bekleyemem ben panik ataklıyım

Canım sakın öğle düşünme gen araştırmasına git en azından burda hemen hemen herkeze kimyasal gebelik düşük var ama pes etmemiş bak benim bile 2 ay önce 5 aylık çocuğumu sancılar içinde acı çeke çeke doğurdum hemde öleceğini bile bile gene pes etmedim hemen pes etme en kötü eşinle seni araştırsınlar sorun nerden kaynaklı diyr

Öncelikle hayırlı olsun.
Aynı hisler ilk cocugumda olmustu. Sürpriz bir bebekti ve ben ağlamıştım istemiyorum diye. Şimdi de diyorum ki o olmasa ne yaparmisim.
Annelik çok zor birşey. Bence öyle. Kendinden çok vermekten ziyade (yani fiziksel olarak yorulmak önemli değil uyuyunca geçiyor) gelecek kaygısı, eğitimi, bireysel olarak gelişimi duygusal olgunluğa ulaştırma derken mental olarak yipraniyorsun.
Ben yıprandım en azından. Ama sonucu görmeye başladıktan sonra herşey geride kalıyor. Dilerim ergenlik sürecini de güzel bir şekilde tamamlariz. Hatta öyle sevmişiz ki ilkini ikinci geliyor biz de. Ben de 34 yaşındayım. Ve hazır olmakta ilgisi yok onemsemekle ilgisi var hislerinizin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…