2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bizde iş yerinde patron dahil 4 kişiyiz. 2 kadın 2 erkek. Hepsi hamile olduğumu biliyor erkekler duyarlı davranıyor tüm esnaflar duyarlı sürekli birşeyler getirip götürüyorlar ye iç diye benimle çalışan diğer kadında beni strese sokmaktan başka bişey yapmıyor sürekli sözlü kavgaya giriyor benimle 😂😂
Kadının düşmanı kadın oluyor bazen gerçektende 😂😂
Aaa ne guzel siz bizden de azsınızzz

Kizlar ben bugün akşam yine acile gitcem ya en azından kalp atışını duyamasak 6 haftaligim şuan yolk kesesini görür diye tahmin ediyorum,😔 boş gebelik olmasından çok korkuyorum ama oyleysede erken öğrenip kendimi umutlandirmak istemiyorum

Kizlar ben hic su icemiyorum. Resmen hemen karnim sisiyor, midem bulaniyor zaten once de hic su icen birisi degildim. Hamilelikte cok onemli oldugunu biliyorum kiziyorum da kendime. Siz gunde kac bardak iciyorsunuzdur?
Ben geçtiğimiz haftalarda güzel içiyordum dikkat ediyordum ama bulantılarım arttığı için şu an günde 4 bardak anca içiyorum galiba 1 er bardak zaten ilaç içerken mecburiyetten içiyorum. Bulantılar geçince normale döneriz inşallah

Kizlar ben bugün akşam yine acile gitcem ya en azından kalp atışını duyamasak 6 haftaligim şuan yolk kesesini görür diye tahmin ediyorum,😔 boş gebelik olmasından çok korkuyorum ama oyleysede erken öğrenip kendimi umutlandirmak istemiyorum
Çok iyi anlıyorum bu endişeleri 🙁 🙏🏻🙏🏻 İçiniz rahat edecekse gidin insallah güzel haberler alırsınız sağlıkla

bir de bizde kan uyuşmazlığı var
aranızda böyle bir durumu olan var mı arkadaşlar
Bizdede kan uyuşmazlığı var.Ama korkulacak bir şey değil.Kanama yoksa beklenebiliyor.Dr yönlendiriyor zaten.Benim bir düşüğüm olduğu için kan uyuşmazlığı testi yaptırdım ne olur ne olmaz iğne olayım diye ama şükür negatif çıktı.Şimdi 28 haftayı bekliyorum iğne için

Son düzenleme:
Kuzum karindanmi baktı ultrason ile 5+5 haftayla uyumlu derken bebeği gördüm yoksa kese icinmi konuştu
Evet canım karnimdan baktı. Sadece keseyi gördü. güzel bı kese oluşmuş dedi. Ama kalp atışı falan yok daha. 6 haftalık olduğunda onun için gel haftaya dedi. Kalp atışını duymak için .Eğer ozmanda karindan görmezsem alttan muayene yapcam dedi.

Evet canım karnimdan baktı. Sadece keseyi gördü. güzel bı kese oluşmuş dedi. Ama kalp atışı falan yok daha. 6 haftalık olduğunda onun için gel haftaya dedi. Kalp atışını duymak için .Eğer ozmanda karindan görmezsem alttan muayene yapcam dedi.
Bnde bu akşam gidicemde yolk kesesini görürse bebek var demekmiş görmezse boş gebelikmis ona canım sıkıldı

Eklentiler

• IMG_20221123_193348.jpg
    IMG_20221123_193348.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 50
X