2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
benimki de sıvı 1000 mg ağızdan bir pıs alacaksın dedi
çok düşük olmadığı için sanırım
günde 4 5 pıs kullanan var
Ne güzel bak maşallah kontrollü gidiyor Doktor da değere göre. Bende folbiol u aldım ilk deyince hiç gerek yok çok fazla deyince daha az fazla devamı uygun gördü. Ama şunu anladım 3 ay çok dikkat etmek gerek kimle konuşsam ilk 3 ay yattım dinlendim yedim diyor

Beta değerlerin kacti canım , bide keseyi gördüğünde milim soylemismiydi bnde 5+1 de gordum ama 4mm demisti
benimde 5 mm canım
hatta karından keseyi gördük ama yolk sac ı göremedik
ben çok tedirgin oldum alttan bakalım lütfen dedim
alttan bakınca yolk sac göründü

Ne güzel bak maşallah kontrollü gidiyor Doktor da değere göre. Bende folbiol u aldım ilk deyince hiç gerek yok çok fazla deyince daha az fazla devamı uygun gördü. Ama şunu anladım 3 ay çok dikkat etmek gerek kimle konuşsam ilk 3 ay yattım dinlendim yedim diyor
valla bende hiç bir şey yapmamaya çalışıyorum
azıcık ayaklarımı üşütsem kasığım ağrıyor
gündüz çalışıyorum ama Allahtan işim oturarak ve rahat
ama o bile insanı huzursuz ediyor eve gidip uzanınca anlıyorum bacaklarımda ki falan yorgunluğu
benim bulantım tiksinmem yok
bende yemeğe çalışıyorum ama
meyve hiç yiyemiyorum ya
normalde de seven bi insan değildim zaten beni çok zorluyor

Beta değerlerin kacti canım , bide keseyi gördüğünde milim soylemismiydi bnde 5+1 de gordum ama 4mm demisti
kuzu ben betayı 2342 iken keseyi çok minik karından görmüştk
sonra beta istemedi bi daha 5+1 de gittiğimde yine kese büyümeye devam etmişti işte ama yolk sac yoktu alttan baktırdım

valla bende hiç bir şey yapmamaya çalışıyorum
azıcık ayaklarımı üşütsem kasığım ağrıyor
gündüz çalışıyorum ama Allahtan işim oturarak ve rahat
ama o bile insanı huzursuz ediyor eve gidip uzanınca anlıyorum bacaklarımda ki falan yorgunluğu
benim bulantım tiksinmem yok
bende yemeğe çalışıyorum ama
meyve hiç yiyemiyorum ya
normalde de seven bi insan değildim zaten beni çok zorluyor
Meyvenin yanında ceviz badem deneyebilirsin bak baya iyi gidiyor öyle. Bende toplu taşımaya ise gidiyorum aklim çıkıyor bir şey kaparim diye iş de yorucu Allaha emanet artik

Meyvenin yanında ceviz badem deneyebilirsin bak baya iyi gidiyor öyle. Bende toplu taşımaya ise gidiyorum aklim çıkıyor bir şey kaparim diye iş de yorucu Allaha emanet artik
denerim canım ceviz ve bademde yiyin diyolar zaten
senin ilk gebeliğinmiydi ?

çok büyük ihtimalle görürsün canım eğer geç döllenme değilse
yumurtaladığın tarihi biliyosan az çok tahmin edersin zaten
ben aşılama tedavisi gördüm geçen ay , olmayınca dinlenmeye almıştık kendimizi. erken yumurtladım regle 6 gün kala 76 ile öğrendim betayı :) eğer herşey yolundaysa bana da görürüm gibi geliyor, Allah'ın izniyle :) rüyalarımda görüyorum şuan :KK49:

X