2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben beta takibi yapmadım öğrendiğimde 157ydi tam 1 hafta sonra aynı saatte aynı hastanede verdim 3789 çıktı. 1 hafta sonrada doktora gittim gittiğimde 6+2 gibi bişeydi karından kese gördü herşey normal henüz bebek yeni oluşuyor gözükmüyor dedi boş mu dedim hayır dedi 10 gün sonra gel dedi. Ama dolu da demedi yani
Oluşuyor demiş ama kötü düşünme lütfen pirinç tanesi kadar zaten annesi hemen gözükmemesi normal

Merhaba canım kızlar
7+2 oldum
Göğüs hassasiyeti ve sabahları öğürme dışında belirtim yok
Sizler ne kadar çok belirti yaşıyorsunuz ben niye böyleyim yahu :/
al benden de o kadar yaa bazen endişeleniyorum normal mi acaba diye. sen duydun dimi kalp atışını ?

al benden de o kadar yaa bazen endişeleniyorum normal mi acaba diye. sen duydun dimi kalp atışını ?
duydum canım 6+1 de
hatta iki gün önce
6+6 da anksiyetem tuttu sabah bir uyandım ne göğüs hassasiyeti ne bulantı hiç bir şey yok
öğlene kadar bekledim koşarak doktora gitti çok kısa baktık tekrar kalbini dinledik her şey yolunda çok şükür
bugün yine gitsem yine giderim yani bu anksiyete olumsuz düşünce kümesi beni çok yoruyor ya

Merhaba kızlar, Sabah doktordaydım kese için gitmiştim karından görünmedi alttan gördü ama daha bebek görünmüyormuş.. Bide kist ve enfeksiyon var dedi. Çok akıntı oluyordu ben onu Progestana bağlıyordum hep ondandır diye, başka bi ilaç verdi fitil olarak umarım düzelir.. kist olayına canım sıkıldı doktor takip edicez dedi bebeğe zarar veren bişey değildir umarım 😔 böyle bişey başına gelen var mı.. geçici durum mu acaba doktor da bişey demedi. Aklım kaldı.
canım bazen gebeliğe bağlı da kist oluyor doğumdan sonra kayboluyor çok da rastlanan bir durum

Selam güzel anneler 🥰😇 nasılsınız
Bulantilariniz başladı mı vitamin alıyor musunuz drum folidoce geçirdi folbiol dan bugün 😊
Selam canım
bana henüz multivitamin başlamadı
follidolce kullanıyorum bende
birde d vitamini biraz düşük çıkmıştı onu kullanıyorum

duydum canım 6+1 de
hatta iki gün önce
6+6 da anksiyetem tuttu sabah bir uyandım ne göğüs hassasiyeti ne bulantı hiç bir şey yok
öğlene kadar bekledim koşarak doktora gitti çok kısa baktık tekrar kalbini dinledik her şey yolunda çok şükür
bugün yine gitsem yine giderim yani bu anksiyete olumsuz düşünce kümesi beni çok yoruyor ya
ahh sanki kendime mesaj atmışım gibi hissettim, bunu bende çok yapıyorum ama yapmamak lazım kendimi dizginlemeye çalışıyorum. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

bir de bizde kan uyuşmazlığı var
aranızda böyle bir durumu olan var mı arkadaşlar

benim doktorum beklemeyi tercih etti ya , 5 de keseyi gördük , 6. hafta tekrar bakalım sonra kan testlerini alacağım dedi.
ben 5+1 de keseyi gördüm
6+1 de bebeği gördük kalbi duyduk
ama ben çok erken yumurtluyorum
gebe kaldığımda da öyle oldu sanırım
arkadaşlarımdan 8 haftaya kadar bile bekleyen var

Selam canım
bana henüz multivitamin başlamadı
follidolce kullanıyorum bende
birde d vitamini biraz düşük çıkmıştı onu kullanıyorum
Bana da bol yoğurt yememi balık yememi önerdi demir eksikliği için 1.trimester da duruma göre bakacakmis D vitamini de alıyorum solgarin ama sıvısı daha iyiymiş onu önerdi kullanımda erkenmiş evet

Bana da bol yoğurt yememi balık yememi önerdi demir eksikliği için 1.trimester da duruma göre bakacakmis D vitamini de alıyorum solgarin ama sıvısı daha iyiymiş onu önerdi kullanımda erkenmiş evet
benimki de sıvı 1000 mg ağızdan bir pıs alacaksın dedi
çok düşük olmadığı için sanırım
günde 4 5 pıs kullanan var

X