2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben de tek çatlatma iğnesi kullandım canım benim de işte çatlamadı hissettim ben döngünün 21.günü gittim kontrole 3,5 cm kist dedi belki adette gşder gebe kalırsan da kendiliğinden geçer dedi , ben kalmamakla birlikte adette de gitmedi kist sonra ilaç verdi bir sonraki ay geçti çok şükür. Gebelik olmadığından emin olduğunda adet söktürücü bileyler denemeye çalış ben düzgün adette olamadım o ay bşr gün simsiyah korkutucu bişey olmuştu kist adeti de kesmişti.

😂😂 var canım yemek topiği herkes yazıyor akşam yemeğini ben takip ediyordum bir ara😂😂

Ekliyorum canım
Tamam abla 🙏🏻 birden yükseldi ateş 🙈

Yaa demek bundan kaynaklı da oluyor ya eski doktorum hiç bie sey demedi ilgilenmesini de beğenmemiştim ilgilenmiyordu doktorumu değiştireceğim hemen
İlk etapda kadın dogum doktorları çok ilgilenmiyor canım endokrin bölümüne git gebelik düşündügünü söyle ona göre gerek görürse ilaç verir düşük dozda canım troid hormonları çok önemli allah korusun düşükle sonuçlanmasa da bebekte sorunlara yol açıyor

Hamile kalmayı zorlaştırır düşük yapmayada sebep olur ilk hamileligimi yasamadan önce 7 idi ilac kullandim hamile kaldım bu sefer 4 çıktı sinirdi dr ilaca gerek yok dedi ama dahiliy di ben hamilelikte cok olduğunu bildiğim için kendim en düşük doz olan ilacımı alıp başladım yine hamile kaldım ama o dönem icmedim ona bağlıyorum tutunamamayi ben bilmiyorum yada d vitamini eksikliğinden ikisi de etken olabilir 1 yıldan fazladır deniyordum bu ay hem d vitamini hemde troid ilacını ictim hamile kalabildim simdi düzenli icmeye gayret gösteriyorum
Bende troid hastasıyım valla bebek istediğimden.beri hersey ne kadar değerli vitaminler özellikle d vit benim hep düşük olur bu şehre taşındım bir kes baktılar bırak içme dediler oysa düzenli içmiyorum bile şuan b12 sprey demir hapı ve gece inositolalıyorum bugün Klomen e başlıyorum bakalım hayırlısı

Valla bende çünkü onun 3.50 benim 3.78 di gerçekten doktor önemli ya çok aşırı üzüldüm şu an bunu duyunca
Bende guya buranın en iyisine gidiyorum ama sorucam haftaya gittiğimde.bende kendimi rahatlatıyorm hamilelik gerçekleşir belki o zaman kullandırcaktır ilacı diye.aslında 4.50 üzeri zararlıymış ama referans aralığı o şekilde bakalım kuzum öğreniriz

Hamile kalmayı zorlaştırır düşük yapmayada sebep olur ilk hamileligimi yasamadan önce 7 idi ilac kullandim hamile kaldım bu sefer 4 çıktı sinirdi dr ilaca gerek yok dedi ama dahiliy di ben hamilelikte cok olduğunu bildiğim için kendim en düşük doz olan ilacımı alıp başladım yine hamile kaldım ama o dönem icmedim ona bağlıyorum tutunamamayi ben bilmiyorum yada d vitamini eksikliğinden ikisi de etken olabilir 1 yıldan fazladır deniyordum bu ay hem d vitamini hemde troid ilacını ictim hamile kalabildim simdi düzenli icmeye gayret gösteriyorum
Canım sen troid 4 iken mi hamile kaldın peki

Bende. Bugün başlıyorum ilaca herhangi bit yan etki oldu mu ilk kez mi kullanıyorsun hocam umarım güzel sonuçlar alırız
Yok olmadı yan etkisi ona sevindim zaten içim dışım ilaç olunca sevmiyorum 😔 inşallah ikimiz de olumlu sonuç alırız canısı ama baya hızlı büyüttü yumurtayı şaşırdım😳

Kızlar merhaba dun doktora gittim sol da 16 mm sag da 14 mm ve 10 mm 3 tane yumurtam oluşmuş pazartesi catlatma iğnesi olacağım belirli günler verdi onları degerlendirecegim 29 ocakta da bebek oluşursa düşük engellemesi için duphaston başlayacağım. Vinalac vitamin 13 ocaktan günümüze hala kullaniyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏💜 10 şubatta batim. Umarım hayırlı güzel haberler alırım alırız. İkiz çok istiyorum inşallah 14 mm ve 16 mm yumurtam yakın zamanda çatlar 🤣💜 bir taneye de razıyız tabi ama 34 yaşındayım ikiz çok istiyorum
Bende 34 ikiz çok istiyorum☺️Allah'tan hayırlısı🙌🏻

Bende 34 ikiz çok istiyorum☺️Allah'tan hayırlısı🙌🏻
Hadi bakalım canım çok güzel allah gönlüne göre versin benim 1 tane 16mm olmuştu igneye gerek kalmadan çatladı kuzum. Ateş takibi yap çatlayıp çatlamadıgını anlarsın ikisde 2 3 gün aralıklarla çatlarsa ikiz olabilir canım 🤗🤗

Hadi bakalım canım çok güzel allah gönlüne göre versin benim 1 tane 16mm olmuştu igneye gerek kalmadan çatladı kuzum. Ateş takibi yap çatlayıp çatlamadıgını anlarsın ikisde 2 3 gün aralıklarla çatlarsa ikiz olabilir canım 🤗🤗
Kuzum ben aşılama yaptım..salı yine beni çağırmış doktor..ondan şimdi dinleniyorum.Bende 8 ya 9 yumurtan var dedi en büyük olan 20 mm..Çok isterim tutunsun bebiş ama ikiz olursa çok sevinirim☺️🥰

16. Gün çatlamış benim ateş tabloma benziyor benimde 17. Gün gösteriyor
Kuzum ben aşılama yaptım..salı yine beni çağırmış doktor..ondan şimdi dinleniyorum.Bende 8 ya 9 yumurtan var dedi en büyük olan 20 mm..Çok isterim tutunsun bebiş ama ikiz olursa çok sevinirim☺️🥰
İnşalalh canım ikiz ikiz tutsun inşallah

X