2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Doğum kontrol hapı hala kullanıyor musun hala evet iyot düşürüyor gerçekten de
Benim iyot kullandığım aylar yükseliş olunca öyle düşündüm de yanlış düşünmüşüm sanırım gebelik tiroidi olabilir bende doktorumu değiştireceğim ya bu ay tek kullanıyorum canım doğum kontrolu

Yaa benim normalde hep en fazla 2.5 çıkıyordu iyotlu folik asit kullandım 3.78 çıkmış acaba onun etkisi olabilir mi 🥺 bide acaba gebelik hiç mi olmuyor öyle olunca yoksa düşüğe mi sebep oluyor
Hamile kalmayı zorlaştırır düşük yapmayada sebep olur ilk hamileligimi yasamadan önce 7 idi ilac kullandim hamile kaldım bu sefer 4 çıktı sinirdi dr ilaca gerek yok dedi ama dahiliy di ben hamilelikte cok olduğunu bildiğim için kendim en düşük doz olan ilacımı alıp başladım yine hamile kaldım ama o dönem icmedim ona bağlıyorum tutunamamayi ben bilmiyorum yada d vitamini eksikliğinden ikisi de etken olabilir 1 yıldan fazladır deniyordum bu ay hem d vitamini hemde troid ilacını ictim hamile kalabildim simdi düzenli icmeye gayret gösteriyorum

Hamile kalmayı zorlaştırır düşük yapmayada sebep olur ilk hamileligimi yasamadan önce 7 idi ilac kullandim hamile kaldım bu sefer 4 çıktı sinirdi dr ilaca gerek yok dedi ama dahiliy di ben hamilelikte cok olduğunu bildiğim için kendim en düşük doz olan ilacımı alıp başladım yine hamile kaldım ama o dönem icmedim ona bağlıyorum tutunamamayi ben bilmiyorum yada d vitamini eksikliğinden ikisi de etken olabilir 1 yıldan fazladır deniyordum bu ay hem d vitamini hemde troid ilacını ictim hamile kalabildim simdi düzenli icmeye gayret gösteriyorum
Bende doktorumla görüşeceğim kuzum sağol bilgilendirdigin için 😍🙏🏻

Benim de 3.50 çıktı.Bana doktorum levatron 25 mg verdi her akşam bir tane içiyorum.subat ayındaki adetimde tekrar bakılacak 1 ay oldu bakalım inşallah düşer.Tüp bebekte bile 2.50 altı istiyorlar
Yaa bana neden vermedi acaba böyle okuyunca şaşırıyorum😢

Kizceler gunaydinnn pik degil mii ? 🤣

Eklentiler

• 16743699493035666933867993511216.jpg
    16743699493035666933867993511216.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar merhaba dun doktora gittim sol da 16 mm sag da 14 mm ve 10 mm 3 tane yumurtam oluşmuş pazartesi catlatma iğnesi olacağım belirli günler verdi onları degerlendirecegim 29 ocakta da bebek oluşursa düşük engellemesi için duphaston başlayacağım. Vinalac vitamin 13 ocaktan günümüze hala kullaniyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏💜 10 şubatta batim. Umarım hayırlı güzel haberler alırım alırız. İkiz çok istiyorum inşallah 14 mm ve 16 mm yumurtam yakın zamanda çatlar 🤣💜 bir taneye de razıyız tabi ama 34 yaşındayım ikiz çok istiyorum

merhabalar.benimde klomen sonrası kist oldu.bu ay ilaç kullanıyırum.2 tane çatlatma iğnesi olmama rağmen yumurtacığım çatlamamış
Ben de tek çatlatma iğnesi kullandım canım benim de işte çatlamadı hissettim ben döngünün 21.günü gittim kontrole 3,5 cm kist dedi belki adette gşder gebe kalırsan da kendiliğinden geçer dedi , ben kalmamakla birlikte adette de gitmedi kist sonra ilaç verdi bir sonraki ay geçti çok şükür. Gebelik olmadığından emin olduğunda adet söktürücü bileyler denemeye çalış ben düzgün adette olamadım o ay bşr gün simsiyah korkutucu bişey olmuştu kist adeti de kesmişti.
Konudan çok alakasız olacakta keşke bir de akşama ne yemek yapsam topiğimiz olsa 😂 çile çile
😂😂 var canım yemek topiği herkes yazıyor akşam yemeğini ben takip ediyordum bir ara😂😂
Ekliyorum canım

X