2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaa aynen cok nazlilar cok doğunca popalarini ısırırız intikamımızı alırız ama yinede hic belli olmaz olurmu olur dersin hadi bi sürpriz bekliyoruz ne zaman bat
2 subat kuzum catlamaya gore, dongu 25 gun oluyor 18 pık 19 sabah silik , benım tahmınımce gece catladı 17/18 ılıskı daha da yok okadar neredeyse regl basından berı antı kullanıyorum ılac kullanıyorum bıde ılk dısım sonra bu hastalık

İnşallah size de nasip eder rabbim çok güzel bir duygu benim adetime 2 gün varken öğrendim beta 38.8 çıktı açıkçası değer nasıl bilmiyorum korkuyorum da bir yandan

Senin nasıl o kadar çabuk büyüdü ilaç mı kullandın canım

Cnm aynıyız benimde bat 2 şubat döngümün 20. Günündeyim
18i gibi çatlama dıyor program

İnşallah size de nasip eder rabbim çok güzel bir duygu benim adetime 2 gün varken öğrendim beta 38.8 çıktı açıkçası değer nasıl bilmiyorum korkuyorum da bir yandan
Aminn cümle isteyen bütün kadınlara ınsallahh şimdi hiç bi şekilde korku duymadan dua ederek bebisinizin büyümesini bekleyin endişeleri bi kenara bırakıp mutluluğunuzun tadını çıkarın rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı bizim basimizaa Aminnn

Benim bu 4. Klomen tedavim sanırım ondan kaynaklı bu kadar strese girdim.. normalde bukadar stres yapmazdım ama bilmiyorum.. dedim ya daha öncee de sanırım yoruldum

Bat günlerimiz aynı ama bende de geç yumurtlama oldu biraz daha attı günler ileriye doğru hakkimizda yinede hayırlısı olsun benimde pek umudum yok niyeyse

Benim bu 4. Klomen tedavim sanırım ondan kaynaklı bu kadar strese girdim.. normalde bukadar stres yapmazdım ama bilmiyorum.. dedim ya daha öncee de sanırım yoruldum
Yorulma canım bak baya büyümüş çatlatma ignesine de gerek yok daha ne olsun canım sen degerlendir çatladıktan sonrada gün aşırı bir hafta devam et doktorlar öyle diyor

Kızlar bat 2 gün gecikti testime bi bakarmısınız varmı gebelik ilk gebeliğim olacak bilmiyorum var mı sormak istedim 4 tane test yaptım hepsi böyle silik

Eklentiler

• 084DFB7D-5242-40B7-9320-EFB9A93839D5.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…