2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar selam ben yumurtalama takip ediyorum ancak pik göremedim hiç bugün adetime 1 gün var ve ben öylesine hamilelik testi yaptım pozitif çıktı inanmayıp tekrar test yaptım oda pozitif çıktı yanılma var mı sizce elim ayağım titriyor 🙏🙏🙏🙏🙏Eki Görüntüle 3195143
Cnm 2 test yapmışsın
İkisi de pozitif buyuk ıhtımal gebesin

Ovu testlerine benımde guvenım azaldı
Sende pik gormemişsin
Bnde pik gordum ana silikleşmeye gıtmedım ve hamile kalmıştım üstelik akıntı sıfırdı
2 aydır kuru Bi dönem gecırıyorum hadi hayırlısı

Belırtılerın nelerdı
Bişey kullanıyomusun

Benimde bu gece son değerlendirme olacak olursa tabi sabah yolcuyum ay aslinda tek bi ilişki yetiyor yani olacağı varsa onla da olur ama yinede biz çabalıyoruz genelde de hiç beklemediğimiz ay olur zaten gebelikler ilk bebekte o kadar umutsuzmusum ki demek ne ilişki ne bisey hic dikkat etmedim öğrendiğimde değerim 3 bin kusurdu oğlumda da ilişkiden 1 hafta sonra hissettim 45 ti 🤣 hissediyoruz aslinda bu kimyasalda pozitifi gördüm ama bisey olacağını biliyordum
Ben de oglumda yıne bunlarla ıclı dıslıydım ovu hıc yapmadım ates olctum olctugum ay kaldım ilk karar verdıgımızde yumurtlama gunu fln gecmıstı bır adet oldum ve oldu benım ılk kan testım negatıf cıktı teste okdr sılıktı kı o zamankı bılıncsızlıkle oluvermıs ıste kımyasal falan gılan hıc tanısmadım yasamadım takııı bu bebısıme kadar ovulasyon her cesıdını denedım 😂 ateş var parmakla parmakla dur o var vıtamın neyın kullandım 😂 bundada hemen ıkıncı ayda oldu ama oda kımyasal oldu onuda yasadık 😂 bu bızım nazlı bebegımız olacak gelemedı bı turlu 💜 ama ben inanıyorum kı geldiğinde tüm bereketiyle şansıyla herseyıyle hayatımıza dokunacak oyuzden sabırla beklıyoruz onu Rabbımın izniyle hayırla sağlıkla inşallah 🙏🏼 Ama bu ayda nanay gectı yanı dogum gunu surprızı falan diyordum emmmaaa cıka gıbı bakalım 🙏🏼

Kizlar daha pik degil degil mi ?

Eklentiler

• 16743163819397548923048427203279.jpg
    16743163819397548923048427203279.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 38
Cnm 2 test yapmışsın
İkisi de pozitif buyuk ıhtımal gebesin

Ovu testlerine benımde guvenım azaldı
Sende pik gormemişsin
Bnde pik gordum ana silikleşmeye gıtmedım ve hamile kalmıştım üstelik akıntı sıfırdı
2 aydır kuru Bi dönem gecırıyorum hadi hayırlısı

Belırtılerın nelerdı
Bişey kullanıyomusun
Belirtim baçağım ve belim ağlıyordu test verdim bekliyoruz bakalım

Ben de oglumda yıne bunlarla ıclı dıslıydım ovu hıc yapmadım ates olctum olctugum ay kaldım ilk karar verdıgımızde yumurtlama gunu fln gecmıstı bır adet oldum ve oldu benım ılk kan testım negatıf cıktı teste okdr sılıktı kı o zamankı bılıncsızlıkle oluvermıs ıste kımyasal falan gılan hıc tanısmadım yasamadım takııı bu bebısıme kadar ovulasyon her cesıdını denedım 😂 ateş var parmakla parmakla dur o var vıtamın neyın kullandım 😂 bundada hemen ıkıncı ayda oldu ama oda kımyasal oldu onuda yasadık 😂 bu bızım nazlı bebegımız olacak gelemedı bı turlu 💜 ama ben inanıyorum kı geldiğinde tüm bereketiyle şansıyla herseyıyle hayatımıza dokunacak oyuzden sabırla beklıyoruz onu Rabbımın izniyle hayırla sağlıkla inşallah 🙏🏼 Ama bu ayda nanay gectı yanı dogum gunu surprızı falan diyordum emmmaaa cıka gıbı bakalım 🙏🏼
Yaa aynen cok nazlilar cok doğunca popalarini ısırırız intikamımızı alırız 🙈 ama yinede hic belli olmaz olurmu olur dersin hadi bi sürpriz bekliyoruz ne zaman bat

Mesela az önce mesaj attı doktorum erken çatlayacak gibi yumurtan 3 gün üst üste ilişki yap diye. Ama normalde ovulasyona göre 5 gün var görünüyo valla kafam karıştır ay
Canım sen ovulasyonu napacaksın doktor bakmış 211mm demiş çatlamak üzere degerlendir hemen hatta havuç ye 3 4 tane çatlasın çok büyür çatlamazsa kiste dönüşür

Ay kız resmen eziyet valla eşime vugin yapicagim yemeği söylüyorum onu yapma diyor ne yapıyım diyorum başka yemek yap diyor😂😂 ben bugün patates tavuk versin fırına valla yanına da pirinç pilavi mis
Bende çiçek patlıcan pilav yaptım 😂 ben en iyisi bir liste ile yoluma devam edeyim böyle düşün düşün zorluyor

Kızlar selam ben yumurtalama takip ediyorum ancak pik göremedim hiç bugün adetime 1 gün var ve ben öylesine hamilelik testi yaptım pozitif çıktı inanmayıp tekrar test yaptım oda pozitif çıktı yanılma var mı sizce elim ayağım titriyor 🙏🙏🙏🙏🙏Eki Görüntüle 3195143
Bu msj bana öyle bir moral verdi ki anlatamam bende adetim bittikten 2 gün sonra ovulasyon takip etmeye başladım 9 gün test yapabildim 9 tane vardı elimde çünkü hiç pik göremedim ve o kadar çok üzülmüştüm ki taa ki bu msji görene kadar demekki pik görmeden hamile kalinabiliyor 1 boş bir dolu değerlendiriyoruz adetim bitti biteli bugün dongumun 18. Günündeyim 14. Günümde kadın dogumcuya kontrole gitmiştim doktor çok umutlu konuşmuştu yumurtaların çok iyi durumda verimli gunlerindesin adet olana kadar 1 gün ara ile devam ilişkiye dedi adetin bitincede gel gebelik testi yapalım dedi sağ yumurtaligimda basit bi kist varmış 3 buçuk santim ama kesinlikle korkma hiç bi şekilde gebeliğe engel değil dedi gebelik olursada kendiliğinden kaybolur dedi ovulasyon testlerimde hiç pik görmedim umarım benimde bu ay bebegim olur çok aşırı istiyorum herkes gibi bakalım umudum var demekki testlerimi ekte atıyorum ateş takibide yapmaya başladım bu ay ama aynı rutinde gidiyor hiç düşme ve yükselme yok henüz çatlamadı mi ne oldu hiç bi şey anlamadım ama 1 boş bi dolu gidicez bakalım hayırlısı 🤲🤲🤲♥️♥️♥️

Eklentiler

• Screenshot_20230121-135929_FF App.jpg
    Screenshot_20230121-135929_FF App.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 38
  • 20230121_132416.jpg
    20230121_132416.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 34
X