2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar herkese hayırlı sabahlar kandilin sabahında umutsuz bir şekilde test yaptım çünkü adet sancısı gibi sancım vardı biraz sicilli bir test olmasına rağmen aldığım için predictör ekspres yaptım dilerim Umutlarım sevince dönüşür dua edin ne olur çünkü ben hepinize dua ediyorum
canım hadi hayırlısı olsunnn çok sevindimmm gelsin bebişş ❤️❤️

Kızlar herkese hayırlı sabahlar kandilin sabahında umutsuz bir şekilde test yaptım çünkü adet sancısı gibi sancım vardı biraz sicilli bir test olmasına rağmen aldığım için predictör ekspres yaptım dilerim Umutlarım sevince dönüşür dua edin ne olur çünkü ben hepinize dua ediyorum
Ya biliyodum içime dogmustu sanki 🥰 hayırla gelsin minik bu silik degilki baya pozitif yanlış değildir yani 💕

Cok yuksek değil canım onn ilaci cok etkili zTen hemen duser üzülüp iyice stres yapma stres etkiliyo o hormonu
Yani çok yüksek değil sınırın biraz üstü,bakalım ilaç kullanmama gerek görecek mi doktor. Malesef çok stresli bir işim işi bırakıyorum zaten sırf bu sebepten

Evet canım ben de böyle düşünüyorum ben de evlenmeden önce özelde muayene olmuştum sağlıklı mıyım öneriler var mı vs diye yumurtalar güzel sağlıklısın dedi yolladı ben de ne bileyim 1.5 yıl korundum zaten sağlıklıyım diye 🤷🏻‍♀️yine özele giderim çalışıyorum çok yoğun şekilde hafta sonu gidebilirim ancak bu süreç çok maliyetli farkındayım umarım yormadan üzmeden gelir güzel haberlerimiz 😔
Tek doktorla kalmamak lazım canım işte bende sağlıklı dedi diye için rahatti sen hormon testlerine vs baktır zaten doktor istiyor gerekli ne varsa ama üç aydır olmuyir dersen istemez diye dusunuyirum en az alti ay de sen yine sen bikirsun de

Tek doktorla kalmamak lazım canım işte bende sağlıklı dedi diye için rahatti sen hormon testlerine vs baktır zaten doktor istiyor gerekli ne varsa ama üç aydır olmuyir dersen istemez diye dusunuyirum en az alti ay de sen yine sen bikirsun de
Size bisey demis en azindan benimki hic bisey demedi bn sordum kist vs varmi yok dedi o kadar habire sana serum takalım mi diyip duruyodu hormon testi vermedim gıcık olduğum için tam bir paragöz hastane neyse sonra devlete gittim tahlil için oda düzenli regli görüyorsan gerek yok dedi 🤕

Yumurta çatlamadan 7-10gün sonra yerleşmeye başlıyor senin tarh tam yerleşmeye denk geliyor ümitlendirmek istemem ama yerleşme kanaması olabilr . Kahverengi oldugu sürece korkma kırmızıya dönerse regl . Ama kahverengi ve acık pembe yerleşme kanaması diyorlar
Tam 3 gün sürdü peçeteye gelecek şekilde idi. Çamaşırı dahi kirletmedi ama bilemiyorum bugün gelmedi mesela. Her an regl olucam diye bekliyorum bakalım iki gün daha sabredeceğim. Dün akşam meraktan bir kaset test yaptım ama bir şey çıkmadı ilk beş dakikada. Bugün baktığımda ikinci çizgi silikti ama tabi kurumadır o. 21 şubattan sonra belli olur herhalde

Size bisey demis en azindan benimki hic bisey demedi bn sordum kist vs varmi yok dedi o kadar habire sana serum takalım mi diyip duruyodu hormon testi vermedim gıcık olduğum için tam bir paragöz hastane neyse sonra devlete gittim tahlil için oda düzenli regli görüyorsan gerek yok dedi 🤕
İşte özelde de iyi bir doktor bulmak zor para için herşeyi isteyenikirler benim 8ay oldu dedim devlette bir yıl bekliyoruz aslında deid ben beklemek istemiyorum dedim öyle bana bunları yaptır öyle gel dedi hala da bitmedi yaptırıp hepsini tekrar gideceğim

Tam 3 gün sürdü peçeteye gelecek şekilde idi. Çamaşırı dahi kirletmedi ama bilemiyorum bugün gelmedi mesela. Her an regl olucam diye bekliyorum bakalım iki gün daha sabredeceğim. Dün akşam meraktan bir kaset test yaptım ama bir şey çıkmadı ilk beş dakikada. Bugün baktığımda ikinci çizgi silikti ama tabi kurumadır o. 21 şubattan sonra belli olur herhalde
Pazartesi salı günü tekrarla testini canm

Allah razı olsun hepimize inan dün ve herzaman burda ve tanımadığım bir evlat isteyen herkese sağlıkla nasip etsin diye kalpten dua ettim rabbim duymuştur inanıyorum
Hayırlı olsun canım..sağ salim ilerlesin..çok sevindim..sende çocuk varmıydı?tam hatirlamıyorum..yaş ileri bence yoksa benmi yalnış biliyorum

Benim ilk bebeğim olacak teyzesi olursa yaş var evet güzel dileklerin için çok teşekkür ederim rabbim sağlıkla herkese nasip etsin inşallah
Amin Allah.Ay bana umut oldun..neler yaptın canım?Amh kaç sende?ben malesef tüp bebeğe gidicem..olmuyor cünkü

Evet aynen bana da tekrar umut oldun canım sezen0782 sezen0782 tekrar, aynı yaştayız 40 🫠
Valla öyle oldu..ama bu son zamanlar ben farklı düşünüyorum .8 sene bekleyen bir akrabam vardır kız 34 yaşında hamile şimdi dün dediler..o kadar tedavi düşükler oldu..sonra bıraktı ve hamile kaldı ve ya 1 yumurtayla hamile kalıyorlar düşük rezerv olarak bile..bence bu nasip kesin..en çok aşılamadan sonra anladım ben

X