2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bir gebenin günlüğü sayfasından aldım bunu öneren çok oldu kaset test daha mı iyi olurdu anlamadım ki ben ya
12.gündeki biraz koyulaşmış ama ardından gelen de koyu olsaymış sıvı alımına falan dikkat ettin öi yumurtlama akıntın da varsa bir boş bir dolu kaçırma canım bugünleri

selam kızlar ovünün üsünden 10 gün geçti hastaneye kaldırıldım. röntgen için beta baktılar 0.10 çıktı yani gebelik yok. 10 günden sonra bu değer değişmez değil mi? eğer değişirse röntgene girdim çok korkuyorum.

Avox dediğin de erken gebelik mi peki
Avox un erken gebelik testi var ve fiyatı daha uygun. Benim de Pazar sabahı koşa koşa nöbetçi eczaneden predictor almamdaki etki bu marka tst oldu. Evde duruyor vardı ve Cumartesi çok sandım olduğu için öylesine yapmıştım akşam ve o kadar silik o kadar silik bir çizgi belirdi ki foto çeksem çıkmıyordu. Ertesi günü predictor ile dnediimde daha belirgin silik çizgiyi öyle gördüm. Ama endişelendim şu anda predictor yalancı çizgi çıkartıyorsa

ben dünden başladım, 20 şubat kontrol
Ben de çarşamba gideceğim muhtemelen kovcak doktor git aşılama tüp ne halt yersen ye diye başından atçak bence artık kasımdan beri yapıştım kadının yakasına ayda 3 kere görüşüyoruz olmuyorsa zorlama diye bir bakış atacağından eminim

Ya ben geçen sene 3 gün üst üste yaptım 3ü de predictortu.Yalancı pozitif çıkarttı bende

Doktordan geldim 2 deneme klomen bugün akşam 2 tane olmak üzere başlıyorum 11 gün kontrol
Cnm bnde adeti bekliyorum
Yumurta takıbı için doktora gdıcem
Sen adetliyken mi gittin ilk?
Bn femara kullanıp 12. Gun faln gtmeyi düşünüyorum
Ama önceden nie gelmedın, kafana gore famera kullanamazsın dermi bna?

Değişedebilir değişmeyede bilir ama habüz kana bile geçecek kadar olmadıysa röntgenden aman aman erkilenceğini sanmıyorum. Geçmiş olsun canım bu arada ne oldu

12.gündeki biraz koyulaşmış ama ardından gelen de koyu olsaymış sıvı alımına falan dikkat ettin öi yumurtlama akıntın da varsa bir boş bir dolu kaçırma canım bugünleri
Evet sıvı aşımına dikkat ettim 2 saat öncesinde bıraktım sıvı akımını dün ve bugun akıntım olmaya başladı bende değerlendirmeye başladım dünden beridir boşa gitsin istemiyorum

Cnm bnde adeti bekliyorum
Yumurta takıbı için doktora gdıcem
Sen adetliyken mi gittin ilk?
Bn femara kullanıp 12. Gun faln gtmeyi düşünüyorum
Ama önceden nie gelmedın, kafana gore famera kullanamazsın dermi bna?
Der tabi demez mi
Yemişsin naneyi sonra mı geliyon der
Ben ilk öyle danışmıştım hayır asla yumrutalıklarını testlerini görmeden kafana göre kullanamzsın diye terslemişti sonra gittim adetin 3.günü

Eğer olsaydı ovunun üstunden 10 gün geçtiyse çıkardı kanda

E ikisinde de gördüysen endişelenme canım bence kaset test yapmaya başlamadın mı sabahları

ne derse desin yola devam pes etmek yokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…