2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Evet sıvı aşımına dikkat ettim 2 saat öncesinde bıraktım sıvı akımını dün ve bugun akıntım olmaya başladı bende değerlendirmeye başladım dünden beridir boşa gitsin istemiyorum
Teste yine devam et ama değelendirmek için bekleme illa denk gelir sonuçta , akıntın la hatta ateşle de takip edebilirsin çatlayıp çatlamadığını

Der tabi demez mi
Yemişsin naneyi sonra mı geliyon der 😂😂
Ben ilk öyle danışmıştım hayır asla yumrutalıklarını testlerini görmeden kafana göre kullanamzsın diye terslemişti sonra gittim adetin 3.günü
Hımm ozamn bendemi adetin 3. Gunu gidim?
Giderim gitmesine de
Ayda 3 kez gitmiş olcam
Ve 2 kez ücret vericem

Bn 12. Gun gdip ücret verip
17.18 gün çagırdıgında da kontrole giderım ve iğne verir diye düşünmüştüm 😄

Teste yine devam et ama değelendirmek için bekleme illa denk gelir sonuçta , akıntın la hatta ateşle de takip edebilirsin çatlayıp çatlamadığını
Ateşle takip etmek istedim ama tam anlayamadığım için nasıl yapcagımı hiç başlamadım :/ uygulamada doğurganlık dönemin devam ediyor yarın yumurtlama günü olarak gösteriyor devam edeyim dediğiniz gibi :) ekstra olarak bişi daha sormak istiyorum her ay yumurtlama günleri değişkenlik gösterebiliyor mu mesela bi ay da 12.günde yumurtlama olurken diğer ay 14 15 gün olabilir mi

Değişedebilir değişmeyede bilir ama habüz kana bile geçecek kadar olmadıysa röntgenden aman aman erkilenceğini sanmıyorum. Geçmiş olsun canım bu arada ne oldu
gece durduk yere birden nefessiz kaldım baya baya sonra kalbim çarpmaya başladı doktora gittik ekg röntgen hepsine bakıldı test sonuçlarını bekliyorum işte daha teşhis koyulmadı.

Cnm bnde adeti bekliyorum
Yumurta takıbı için doktora gdıcem
Sen adetliyken mi gittin ilk?
Bn femara kullanıp 12. Gun faln gtmeyi düşünüyorum
Ama önceden nie gelmedın, kafana gore famera kullanamazsın dermi bna?
Adetin 3 günü çağırdı o gün ilaca başlatıyor

Ateşle takip etmek istedim ama tam anlayamadığım için nasıl yapcagımı hiç başlamadım :/ uygulamada doğurganlık dönemin devam ediyor yarın yumurtlama günü olarak gösteriyor devam edeyim dediğiniz gibi :) ekstra olarak bişi daha sormak istiyorum her ay yumurtlama günleri değişkenlik gösterebiliyor mu mesela bi ay da 12.günde yumurtlama olurken diğer ay 14 15 gün olabilir mi
Tabiiki her ay farklı günlerde olabılır

Giderim gitmesine de
Ayda 3 kez gitmiş olcam
Ve 2 kez ücret vericem

Evet ben geçen gittiğimde vermedim almadılar bu sefer 260 verdim muayene ve yine tahlil yapıldı indirim li haliyle

Kızlar yerleşme zamanında üşüme yaşayan oldumu? Dün akşamdan beri evin içi sıcak ama ben üşüyorum, ara ara oluyor bir de sürekli değil. Parmaklarım morardı demin üşümekten oysak doğalgaz falan açık.

KIZLAR BENİM TEST POZİTİF ÇIKMIŞTI,DÜN AKŞAM ARTIMED SADECE ÇUBUK ŞEKLİNDE OLAN HİÇ GÜVEN VERMEYEN Bİ TEST YAPTIM NEGATİF ÇIKTI.KAN VERMEYE İZİN ALIP GİDEMEDİM.BU TESTLERDE SIKINTI OLABİİR Mİ? ARTIMED SABIKALI BİRAZ SANIRIM

Giderim gitmesine de
Ayda 3 kez gitmiş olcam
Ve 2 kez ücret vericem

Yok canım ben ekstra bir daha gittim kistten ötürü😂😂 adetin 3 ünden paralı gitçen 11 de mesela kontrole çağırcak bedava iğneni yazcak şu gün diyr
Sonra adet olursan gelirsin diyor
Ben belirtisizlikten gittim kist mi diye bide yumurtalar çatlamış mı diye gittim çatlama sıkıntım var ondan😂

Kızlar famera ve ovitrelle başlamadan önce eşten mutlaka sperm testi ister mi doktor?
Bnım hormon tahlıllerım yeni yapıldı, sonuçlar guzel
Bi tek sperm tahlılı yapılmadı
Ama gecen ay kımyasal yasadım, demekki sperm de sorun yokmuş der mi? sevayd sevayd

X