2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ay sinirim bozuldu. Predictor bozuk çıktı. Üstü bembeyaz kaldı. Hayır aldığım eczanede çok uzak. Parama yazık oldu. Kaset test ywptım ama onda bişi çıkmadı tertemiz. Zaten dünkü predictor Un o kadar silik çıkması sonrasında kaset testi daha beklemiyordum çizgi belirsin. Yarın sabah yinelicem bakalım. Çizgi belirirse eklerim kızçeler.

Eklentiler

• DE28203C-4147-4CFA-BB0F-18E34DE41E07.jpeg
    DE28203C-4147-4CFA-BB0F-18E34DE41E07.jpeg
    121,1 KB · Görüntüleme: 76
canım Rabbim yardımcınız olsun.Hepimiz çok üzgünüz ne denir onu da bilmiyorum.neye ihtiyacınız varsa burdayız hepimiz elimizden ne gelirse.
Allah razı olsun canım benim çok şükür zaten bu milletin nasıl birlik içinde olduğunu bu süreçte daha iyi görmüş olduk Allah milletimize zeval vermesin

Ah canım biz bu sekilde uzaktan perisan olduk birde olaya bizzat şahit olan sevdiklerini kaybedenlere rabbim sabırlar versin tek teselli hepsi şehit mertebesinde bu imtihandan da kalkacağız Allahin izniyle 🤲🏻
Amin inşallah canım benim Allah hepimizin yardımcısı olsun hepimize sabırlar versin 🤲🏻

Nasılsınız arkadaşlar epeydir düzgün giremiyorum annemlerde yaşıyorum eve dönemedik hala. Hamile olan arkadaşlar gördüm ilk sayfadan hepinize hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşAllah 🤲🏻

Çarşamba günü benimde 12.gün oluyor o gün test yapıcam.gebelik beklentim yok bu aydan ama ilaç kullandığım için bat geçmeden öğrenip eğer hamileysem ilacı değiştirmek gerekiyormuş. Ne olur ne olmaz diye yapıcam.Hayırlısı olsun İnşAllah hepimiz için.

Bende bugün kan verdim umudum yok idrar testi yaptım negatif tek umudum 8 gün geçmesi yada benim idrar testlerinde çıkmıyomu acaba olabilirmi böyle birşey

Bende bugün kan verdim umudum yok idrar testi yaptım negatif tek umudum 8 gün geçmesi yada benim idrar testlerinde çıkmıyomu acaba olabilirmi böyle birşey
Kan sonucu en net sonuç oluyor ama için rahat etmiyorsa ultrasonla da baksınlar rahminin kalınlığı fln nasıl diye.İnşAllah sevineceğin bir mucize olur 🤲🏻

Kan sonucu en net sonuç oluyor ama için rahat etmiyorsa ultrasonla da baksınlar rahminin kalınlığı fln nasıl diye.İnşAllah sevineceğin bir mucize olur 🤲🏻
Carşamba gününe kadın doğuma sıra aldım sonuç ne çıkarsa artık gıdecem mecbur belkide kist oluştu teşekkür ederim canım sağol inşallah sende sevinirsin guzel haberlerle

Nasılsınız arkadaşlar epeydir düzgün giremiyorum annemlerde yaşıyorum eve dönemedik hala. Hamile olan arkadaşlar gördüm ilk sayfadan hepinize hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin İnşAllah 🤲🏻

Çarşamba günü benimde 12.gün oluyor o gün test yapıcam.gebelik beklentim yok bu aydan ama ilaç kullandığım için bat geçmeden öğrenip eğer hamileysem ilacı değiştirmek gerekiyormuş. Ne olur ne olmaz diye yapıcam.Hayırlısı olsun İnşAllah hepimiz için.
çok şükür kendi adıma iyiyim ama bende pek giremedim malum durumlar hepimizin psikolojısini bozdu allah bir daha göstermesin bu ayda olmadı gibi geliyor bana pek degerlendiremedim ateşimde düşmeye başladı sen nasılsın

Kızlar maalesef iyi haberle gelemedim... 5+4üm ama betam sağlıklı artmıyor kese bile görünmedi 1000lere gelemedi doktor kese de görmedi rahim içi kalın dış gebelik olmayabilir ama sağlıksız gebelik kürtaj dedi :KK43: ilaçla mı kürtajla mı düşürtmeliyim yardım edin lütfen acil karar lazım ptesi iş başı yapmadan... siz ne yaptınız başına gelen var mı, benim ilk gebeliğimdi kürtaj sakıncalı olur mu rahiö düzenini etkiler mi hamileliği zorlaştırır mı kafamda çok soru var:KK43:
merhaba ,

başka bır doktora da gorundun mu?
bende gecen sene dıs gebelık gecırdım kurtaj olmadım metotraksate ıgne ile düşürüldü..

Kızlar çatlatma ignesini oldumm hayırla sonuçlanır inşallah doktorum bana igneden bir gün önce yani dün akşam ilişki demişti ama olmadı sıkıntı olmaz demi kızlar
Cnm garanti olsun dıye oyle demiş
Değerlendıremedıysen yapacak bısey yok
Bu gece değerlendırırsın

Son ilişkinin üstunden kaç gun gecmiş ti cnm senın? 8 gün mü?
Eğer varsa 8 güne çok az değerle cıkabılır
Yınede emın olamazsın tereddütte kalırsın

çok şükür kendi adıma iyiyim ama bende pek giremedim malum durumlar hepimizin psikolojısini bozdu allah bir daha göstermesin bu ayda olmadı gibi geliyor bana pek degerlendiremedim ateşimde düşmeye başladı sen nasılsın
Amin inşAllah tekrar böyle bir afet ile karşı karşıya kalmayız🤲🏻 Bende aynı düşüncedeyim bu ay olmadı.hiç takipte yapmadım. Aslında iyi değilim ama iyi olmaya çalışıyorum. Gece uyuyamıyorum en ufak şeyde gözlerim açılıyor hala korkuyu yaşıyoruz.Günlük yaşama dönmeye çalışıyoruz ailece.ama pek mümkün olmuyor gözümüz hep haberlerde sürekli dua ediyoruz

Amin inşAllah tekrar böyle bir afet ile karşı karşıya kalmayız🤲🏻 Bende aynı düşüncedeyim bu ay olmadı.hiç takipte yapmadım. Aslında iyi değilim ama iyi olmaya çalışıyorum. Gece uyuyamıyorum en ufak şeyde gözlerim açılıyor hala korkuyu yaşıyoruz.Günlük yaşama dönmeye çalışıyoruz ailece.ama pek mümkün olmuyor gözümüz hep haberlerde sürekli dua ediyoruz
ülkece zor bir felaket gecirdik aynen bizde sürekli dua ediyoruz ve iyi olmaya çalışıyoruz 🙏

X