2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bu gece olsun mu sence canım yarın akşamda olsun dedi eşimin sperm sıkıntımızda var zate
Cnm sperm sıkıntısı varsa ozaman bu gce ilişki ve yumurtlamayı kaçırmamak için Çarsamba sabahı ilişkide bulun yani 1,5 günde bir.
Sonucta yumurtanın ne zmn çatlayacağını bılemıyoruz

Son ilişkinin üstunden kaç gun gecmiş ti cnm senın? 8 gün mü?
Eğer varsa 8 güne çok az değerle cıkabılır
Yınede emın olamazsın tereddütte kalırsın
Şüphelendiğim 3 şubat vardı ozamn tutsa bugün yaptıgım testte çıkardı ama beyaz artımetle yaptım sahte diyorlar ama bilemiyorum adet olmadım diyede ilişkiler oldu adet dönemlerinde ama oldumu bilmiyorum kanda çıkar artık yarın belli olur

İgne oldum ya canım belli yumurtanın ne zaman çatlıycagı
Sperm sorunu olmasa her gce ilişki derdim ama 2 günde 1 olursa kaçırabılırsın
Dün gecede değerlndırmedın
O yuzden en azından 1,5 günde bir olabılır dedim
Ama yınede tabi sen bılırsın

Şüphelendiğim 3 şubat vardı ozamn tutsa bugün yaptıgım testte çıkardı ama beyaz artımetle yaptım sahte diyorlar ama bilemiyorum adet olmadım diyede ilişkiler oldu adet dönemlerinde ama oldumu bilmiyorum kanda çıkar artık yarın belli olur
Bnde geç adet oluyorum
Yumurtlamam geçti dıye en son birliktelik geçen ayın 18 inde oldu
Beklemeye gectım, negatif..
Adetım ha geldi ha gelecek derken 12 gün geçti
Belkide o dönemde birliktelik olsaydı olabılır di
Gerçi şöyle Bi dönemde birliktelik yasayacak havamız mı var😔

Bnde geç adet oluyorum
Yumurtlamam geçti dıye en son birliktelik geçen ayın 18 inde oldu
Beklemeye gectım, negatif..
Adetım ha geldi ha gelecek derken 12 gün geçti
Belkide o dönemde birliktelik olsaydı olabılır di
Gerçi şöyle Bi dönemde birliktelik yasayacak havamız mı var😔
Benim hiç geçmezdi bana menopoz başlangıcı demişti fsh 15 cıkmıştı ama birdenbire böyle kesilir mi anlamadım gitti

E9BB7543-778A-4001-BF1D-F9F0212D852C.jpeg

Kızlar yardımcı olur musunuz.bu predictor marka erken gebelik testi.Daha önceden yalancı pozitif çıkarttığı oldu.Siz deneyimleriniz mi bu markayı? Yumurtam 5 şubatta çatladığını tahmin ediyorum ovülasyon testine göre.8-8günde idrara geçer mi?yoksa yine test mi yanlış bilemedim

Eki Görüntüle 3205958
Kızlar yardımcı olur musunuz.bu predictor marka erken gebelik testi.Daha önceden yalancı pozitif çıkarttığı oldu.Siz deneyimleriniz mi bu markayı? Yumurtam 5 şubatta çatladığını tahmin ediyorum ovülasyon testine göre.8-8günde idrara geçer mi?yoksa yine test mi yanlış bilemedim
Predictor doğru çıkarır aslında.önceki testin de böyle belirgin miydi? 8 günde idrara geçmesi için çok erken aslında acaba çatlama gününü mü karıştırdın yada daha erken bir çatlama daha yaşamış olabilirsin.testin de sahte olabilir. Yani bir çok ihtimal var.en sağlıklısı her sabah yapıp koyulaşmasını takip edip kan vermek

Predictor doğru çıkarır aslında.önceki testin de böyle belirgin miydi? 8 günde idrara geçmesi için çok erken aslında acaba çatlama gününü mü karıştırdın yada daha erken bir çatlama daha yaşamış olabilirsin.testin de sahte olabilir. Yani bir çok ihtimal var.en sağlıklısı her sabah yapıp koyulaşmasını takip edip kan vermek
Evet yalancı pozitifler de böyleydi diye hatırlıyorum geçen seneydi.Normal kaset yapsam belli olur mu

Bugün lavaboya gittiğimde akıntım pembeydi, yerleşme kanamasına uyuyor. Kaç gün sonra erken gebelik testi yapmalıyım ?

X