2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tüm ilçe yıkıldı.
Biz yıkılmayan nadir binadan cikabildik çok şükür.
Çok çok üzgünüm.
İlcemde 350 bina yıkıldı.
Hala artcillar devam ediyor gece gündüz sürekli sallaniyor.
Hepimize çok geçmiş olsun canım, seni çok merak ettim gerçekten. Geldin mi Malatyata sen orada ailen marsta mı yakalandın bunlar kafamda dönüp durdu. İyi olmana sevindim. Rabbim bir daha hiç bir ülkeye ve hiçbir nesle böyle bir acı yaşatmasın🤲🤲

Yarın sabah test yapmayı düşünüyorum. Bugün ateşim düşük gibi geldi dün kaç olduğunu unutmuşum. Ateşim düsuyor demek ki regl dedim sonra hemen uyuyakalmisim ruyamda test yapmıştım negatifti🥺 o yüzden bugün test yapmadım. Ateşime bakinca da aslında düşmemiş dünle aynıymış ben yanlış hatirlamisim. Sen ne zaman test yapcaksin canim
Ben salıya kadar bekliyecem canım erken olmasın diye yumurtlamayı takvimle takip ettiğim için bu ilk ay korunmayı bırakalı pek ümidim yok aslında

Bi önceki ay iğne batması gibi olmuştu bende de ama bu ay olmadı. Geçtiğimiz haftasonu sol kasigimda yanma oluyordu. O da şu an çok yok sadece arada ağrıyor. Bir de alt karnimda hafif atma gibi şeyler oldu. Herşeyi psikolojiktir diye düşünüyorum da şu akıntı konusunu anlayamadım işte onu gözle görünce de acaba mi diyorum
İnşallah vardır canım 🤲🤲

Hepimize çok geçmiş olsun canım, seni çok merak ettim gerçekten. Geldin mi Malatyata sen orada ailen marsta mı yakalandın bunlar kafamda dönüp durdu. İyi olmana sevindim. Rabbim bir daha hiç bir ülkeye ve hiçbir nesle böyle bir acı yaşatmasın🤲🤲
Cumartesi tasincaktik, pazartesi deprem oldu.
Sizler nasılsınız?

Test yaptım canım Papatyamaviss Papatyamaviss ne yazık ki negatif 🥺 bu akıntılarımı hiç anlayamıyorum her gün yumurtlama mi oluyor 😔

Eklentiler

• IMG_20230211_083902.jpg
    IMG_20230211_083902.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 47
umutlubiri1 umutlubiri1 canımmdikkat et kendine elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz yardım anlamında ama yaşayanların psikolojisine bişey yapamıyoruz eğer iğneden değilse Allahım verir kolaylığını kaç gün geçti üstünden

Amin canım aslinda soyle diyorum kendime bir evladım var çok şükür rabbim bu duyguyu yaşattı ama oğlum her geçen gün yanlizligindan şikayet eder oldu bizi ve evi istemiyor resmen benim cocugum yok diyor agliyor yani gülsemmi ağlasam mı bilmiyorum hep tekim kimse yok evimizde diyip krizlere giriyor 🤕
Oy kuzuuum kıyamam ona ya ben 🥹

Kuzum devamlı yumurtlama olmayabılır benım adet oldugum zamanalrda yum sonra kremsı ye dönüp adet zamanı sulu akıntıya donuyordu mesela bilemedim hava sartları va hersey etkılıyor
Ya usuttum ya da dediğin gibi adet dönemi yaklaşınca böyle oldu 😔 bende daha önce bu kadar çok olmadığı için acaba mi demiştim

Merhaba hanimlar adet dönemi yaklaştikça pskolojik belirtiler başliyor sanki🤦‍♀️ ama dun vajinal ağrim oldu 1 saat kadar vajinaya baski hissettim ilk gebeligimde de olmustu sanki zonkluyor gibi degisik bir ağri aranizda yasayan oldu mu bu arada akintim normal.

X