2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar berbat bir haftaydı. ALLAH DIREKT YASAYANLARIN YARDIMCISI OLSUN. Samsun da gruplar kurduk aynı şekilde iş yerinde başı çektim tırlar ayarladık. Para topladım alımlar yaptım bu hafta bu şekilde geçti Allah im sahiplerine sağ salim ulaştırmayı nasip etsin.

Utanıyorum başka birsey konuşmaya ama bugün bat günüm. Çamur gibi birsey geldi resmen. Başka da gelen giden yok. Ped taktim bekliyorum. Yarına kadın doğuma gün aldım 2. Günüm olur diye ama gelmedi ki birsey. Üzüntüden mi oldu anlamadım. Yarın gitsem Dr a bir işe yarar mı sizce 2. Günüm sayılmayacak başka birsey gelmedi çünkü
Belki yerleşmedir o çamurumsu şey? Sen yine de git bence doktorun testlerine baksın canım

Göğüslerim şiş ama adet oncesi gibi ona tam belirti diyemiyorum. Belim de genel olarak agridigi için ona da belirti diyemedim. Sol kasığım batıyor bir de çok akıntı ama bugun akşam azaldı mesela yok gibi. En yoğun hissettiğim şey akıntım yani
Akıntı galiba ikimizdede bnm dün alttan iğne batıyormuş gibi ağrı oldu bugünde yine alt karin kasık ağrısı tahlil yapacakmısın peki cnm

Kızlar selam.umarım herkes iyidir tabiki okuyamadım sayfaları bugun sarj edebildim telefonu.depremde cok hasar yedik.sancılarım artınca test yaptm pozitif cıktı sabah. İğne etkisi mi bilmiyorum ama bu yaşadıklarımızdan sonra o bebeğin tutunabileceğini de düşünmüyorum o kafar yıprandımki

Kızlar selam.umarım herkes iyidir tabiki okuyamadım sayfaları bugun sarj edebildim telefonu.depremde cok hasar yedik.sancılarım artınca test yaptm pozitif cıktı sabah. İğne etkisi mi bilmiyorum ama bu yaşadıklarımızdan sonra o bebeğin tutunabileceğini de düşünmüyorum o kafar yıprandımki
Canım çok zor evet ama eğer hamileysen artık kendinden önce düşünmen gereken bir can daha var demektir. Güçlü kalmaya çalış, dualarımız hep sizinle, nolur içini ferahlatmaya çalış🥺🤲🏻

Rabbım emeklerının karsılıgını versın kuzum 🙏🏼
Amin canım aslinda soyle diyorum kendime bir evladım var çok şükür rabbim bu duyguyu yaşattı ama oğlum her geçen gün yanlizligindan şikayet eder oldu bizi ve evi istemiyor resmen benim cocugum yok diyor agliyor yani gülsemmi ağlasam mı bilmiyorum hep tekim kimse yok evimizde diyip krizlere giriyor 🤕

Akıntı galiba ikimizdede bnm dün alttan iğne batıyormuş gibi ağrı oldu bugünde yine alt karin kasık ağrısı tahlil yapacakmısın peki cnm
Bi önceki ay iğne batması gibi olmuştu bende de ama bu ay olmadı. Geçtiğimiz haftasonu sol kasigimda yanma oluyordu. O da şu an çok yok sadece arada ağrıyor. Bir de alt karnimda hafif atma gibi şeyler oldu. Herşeyi psikolojiktir diye düşünüyorum da şu akıntı konusunu anlayamadım işte onu gözle görünce de acaba mi diyorum

Yarın sabah test yapmayı düşünüyorum. Bugün ateşim düşük gibi geldi dün kaç olduğunu unutmuşum. Ateşim düsuyor demek ki regl dedim sonra hemen uyuyakalmisim ruyamda test yapmıştım negatifti🥺 o yüzden bugün test yapmadım. Ateşime bakinca da aslında düşmemiş dünle aynıymış ben yanlış hatirlamisim. Sen ne zaman test yapcaksin canim

Amin canım aslinda soyle diyorum kendime bir evladım var çok şükür rabbim bu duyguyu yaşattı ama oğlum her geçen gün yanlizligindan şikayet eder oldu bizi ve evi istemiyor resmen benim cocugum yok diyor agliyor yani gülsemmi ağlasam mı bilmiyorum hep tekim kimse yok evimizde diyip krizlere giriyor 🤕
Bnım oğlum 11 yaşında
Artık o kadar yalnız hissediyor ki kndını
Hep yalnız,
Odasında tek başına, 😪süreklı canı sıkılıyor
Çok geç kaldım, şimdiye kadar keşke kardeş için önceden başlasaydım tedaviye
Üstelik bnım oğlumun ne bir amcası, ne teyzesi nede halası var
Yani hiç kuzeni bile yok 😥😥

Kizlar bisey soracağım karnımın ici boyle kazılıyormuş gibi hissediyorum böyle hamilelik belirtisi yasayan var mi 8 9 gün var bata
Ben bugün test yaptım pozitif gördüm. Geçen günlerde aşırı acıkıyordum gece bile yok olsam da yiyordum. Göbeğim de 5 aylık gibi şiş geziyorum

Bnım oğlum 11 yaşında
Artık o kadar yalnız hissediyor ki kndını
Hep yalnız,
Odasında tek başına, 😪süreklı canı sıkılıyor
Çok geç kaldım, şimdiye kadar keşke kardeş için önceden başlasaydım tedaviye
Üstelik bnım oğlumun ne bir amcası, ne teyzesi nede halası var
Yani hiç kuzeni bile yok 😥😥
Benim kuzenleri var hemde 2 kardes araları cok yakin onları gördükçe dahada üzülüyor onlarda oğluma surekli vuruyor bir araya getiremiyoruz evde hep benimle malesef şu sıralar iste surekli benim cocugum yok diyor sanırım kardeşim yok demek istiyor o cümle bana çok dokundu ama anlayamadım ne olduğunu tamda sizinle aynı ay hamile kalıp kimyasal yaşadık insallah yine olur paşalara kardes 🤲🏻

Hafta içi gelirse izin alamam ama. Bu hafta yardım kosturmalarindan dolayı işlerimi çok aksattim. Izin alamam haftaya. Bakıp klomen vb tedavi veremez mi başına gelen yok mu. Niye çamur geldi benden ki
Benden de arada çamur gibi geliyor. Hatta geçen ay adetim 4. gün başladı adet ağrımda 4. gün oldu. Ama tabiki yine de doktora görünün. Çamur gibi şeyler de bazen iyi olmayabilir.

X