2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canlarım Allah yardımcınız olsun kim ne dese boş tesellisi yok
Artık üzüntüden ziyade öfke duymaya başladım hele minnoş minnoş kedi köpek paylaşanlara daha da uyuz olmaya başladım toplu mezarları kefensiz dizi dizi yatan kimliği bile belli olmayan ölüler kayıplar yokmuş gibi davrananlardan nefret ediyorum artık insanlığımdan utanıyorum
Al benden de o kadar. Benim içimde de aşırı öfke var. Elimden bişey gelmemesine de çok sinirleniyorum. Bişeyler yapmaya çalışıyorum yardım falan ama içimin yangını sönmüyor 😢

Bat a 10 gün var gögüslerim şişti sanki dokununca acıyo biraz. Bu ay da böyle bişey yaşıyorum hadi hayırlısı bakalım. Yine bizi kandıran belirtiler gün yüzüne çıktı

Benimde böyle çıktı 13 güne kadar sonra 15 gün negatif gördüm şimdi adetim 2 gün geçti daha test yapmicam beklicem inşallah pozitif olur
göğüs hassasiyeti yaptı mı sizde peki
koyulasma gorursen yarından ıtıbaren :)
umutlanmak istemiyorum ama inşallah :)
Su gibi akıntıyı kimde duyduysam gebeliğe çıktı canım hatırladığım kadarıyla inşallah pozitif devam eder inşallah iğne etkisi değildir teste devam et bakalım
inşallah canım.göğüs hassasiyetinden dolayı biraz kafam karışık.9. günden beri göğüslerim şişti.iğneden değldir umarım o hassasiyet

Merhaba nasilsiniz ? Rabb'im tez vakitte bu sıkıntının içinden feraha kavusmamizi sağlar ins. Bnde sabah test yaptım malesef negatif 🤔

Eklentiler

• IMG_20230210_111238_476.jpg
    IMG_20230210_111238_476.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 54
aynen canm leke sonra normal regli 24 25 döngüm 19. 20. günde leke başlıyor sonra regli döngüm kısa bir taraftan iyi hemen yeni döngü başlıyor yeni yumurtalar :) iki gün öncesi yapmıştım erken gebelik negatif
evet canım kısa olması iyi oluyor benimde 26 27 genelde bende bu ay pek degerlendiremedim 2 veya 3 ilişki olmuştur yinede tutarmı bilmiyorum nasip artık gecen ay yumurtlama haftasının hepsi ilişki oldu yine tutmadı 😅

Kuzumm hayırlısı olsjn bende çarşamba öğrendim test yaptım çok ince bir pembeydi sonra hemen beta verdim 11,69 çıktı sanırım çok yeni dün tekrar kaset test yaptım onda kıpkırmızı oldu sanırım beta yükseliyor dimi pazartesi tekrar doktor randevum var biraz endişeliyim umarım kötü bir şey olmaz 😣
Olmaz canim icini ferah tut ☺️☺️

evet canım kısa olması iyi oluyor benimde 26 27 genelde bende bu ay pek degerlendiremedim 2 veya 3 ilişki olmuştur yinede tutarmı bilmiyorum nasip artık gecen ay yumurtlama haftasının hepsi ilişki oldu yine tutmadı 😅
yumurtlamayı ortalama tahmin ediyorum 2 3 aydr test takip etmiyorum ovu günleri evde misafir vardı bir panik oldm sonradanda amann ovu günleri denedikte noldu dedim koyverdim gitti :)) hayırlısı bakalm

X