2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aynen canım eğer uzun zamandır deniyorsan başka testleri de yaptırdıysan sıradaki aşama yumurta takibi olabilir bir de sperm durumundan da emin olmak lazım @hanzade_87

Gonal—f 900 verdi. 75 ile başladık salı günü kontrolden sonra arttırabilirmiş yada azaltabilirmiş dozu
kendi doktorun mu yeni mi gittin peki canım yani başlamadan önce yeni testler istediler mi adetin üçüncü günü mü gittin diğerleri gibi ))

kendi doktorun mu yeni mi gittin peki canım yani başlamadan önce yeni testler istediler mi adetin üçüncü günü mü gittin diğerleri gibi ))
Evet benim kendi doktorm yapacak benim hsg ve esimin spermiyogram testlerimiz var pcos olduğum için amh bakmayacağını söyledi. 3. Günü gittim evet. Yaşım 28 olduğu için tüp bebek suanlık önermedi. Glifor kullanıyorum ek olarak. İlac 3350 tl olmus. 1 defaya mahsus bir kısmını sgk karşılıyor 1250 tl sadece ilaca verdim

Evet benim kendi doktorm yapacak benim hsg ve esimin spermiyogram testlerimiz var pcos olduğum için amh bakmayacağını söyledi. 3. Günü gittim evet. Yaşım 28 olduğu için tüp bebek suanlık önermedi. Glifor kullanıyorum ek olarak. İlac 3350 tl olmus. 1 defaya mahsus bir kısmını sgk karşılıyor 1250 tl sadece ilaca verdim
Anladım canım sağol şifa olsun hayırlısıyla sağlıkla bebişle sonuçlansın inşallah 🙏

en önemlileri canım aynen hormonlar inşallah bir sıkıntı çıkmaz
evet canım inşallah sonuçlar iyi çıkar. Bir de HSG istedi beni de en çok korkutan o. Gittiğim hastanede yapmıyorlar dışarda yaptır getir dedi nerde yaptıracağıma anestezili mi olması gerektiğine karar veremedim daha

Aaa evet olabilir onu hiç düşünmedik o değilde benim kahverengi kanamam oldu galiba çok az napsam bilemedim gözün aydın canım Devakus Devakus
kahve ıse korkma pıhtılı ve cok yogun gelmedıgı surece olabılcek seyler kahve olması zaten ıcerde beklemıs daha onceden bır sey oldugu soylenır kendını yorma dıkkat et dınlen , hastanedeysen ıstersen sorabılırsın herhangı bır doktora canım benım

X