2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O zaman yarın ilk idrarla yaparsan daha doğru çıkıyormuş heralde ayy ben de heyecanlandım şimdi hadi inşallah kopkoyu çıkar darısı başıma

Sanmıyorum gebelik var gibi duruyor bence yarın kan verin hemen kesin sonuç verir
Günümün geçmesini beklemek istiyorum negatif görmek üzüyor varsa zten gecikir ama göğüs hassasiyetim var bide ara ara midemde kaynama hissi geliyor alakası var mı bilmiyorum ama

Belli olmaz ki canım, ben şunu da düşündüm, şimdi biz hapı yeni bıraktık ya vücudumuzun asıl döngüsü 28 gün değilse ona göre yumurtlama vs farklı vakitte olabilir ve normalde bat 4 şubat değil de 9 şubat falan olabilir. Yani biz günümüz geçti sanarken aslında daha gelmemiş olabilir. O yüzden testlerimiz belki silik çıkmıştır. Ya da ben pozitifi çok görmek istediğim için tüm bilgilerimle bu çıkarımı yapmışımdır

Çok olumlu bi düşünce evet ben de düşündüm ama ben öncesinde de 29 günde bir olurdumgerçi bende pcos var bazen şaşıyor senede iki üç kere hiç bişe belli olmaz ama bir umut diyelim

Arkadaşlar regl bitimi ben Ovülasyon test yapmaya başladım suan da yumurtlama gözükmüyor değil mi ilk defa yaptığım için sizlere sormak istedim daha iyi bilirsiniz

Aynen en mantıklısı
İnşallah hakim olabilriz kendimize
İnşallah daha çok ta oyalanmayız bunlarla
Ben adet olmadım hala 7 şubatta olmam gerekiyodu ama sanki psikolojik olarak çok taktım bu ay o yüzden gecikmiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…