2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

kızlar bende dün çok silik çıkmıştı zor görünüyordu, bu gün yine öyle çıktı adetim 3 gün gecikti, böyle olup koyulaşan oldu mu acaba? stres yapmaya başladım
Stres yapma canım, bazılarında idrara geç yansıyor. Takibe devam et sen bir iki gün daha

Bu ay bende bu sekilde oldum az 1 gün normal kanama yaşadım suan sadece leke kahverengi leke ve bende 7 8 9 gün olurdum 2 gün sürdü nerdeyse cok garip bende kist filan mı oldu diye korkmadım değil
Bende korktum hayatımda bir ilk bu yani, allahtan randevu almıştım inşallah kötü birşey çıkmaz

Bencede canım en mantıklısı yarım 14 oluyor değil mi
ben ovu testım olmadıgı ıcın tam bılmıyorum ama 26 sında çarsamba gunu eşit koyuluktaydı ,12. gun fln oluyor bugun.hadı gec catladı desek bır ıkı gun o zaman belkı vardır dıyorum.predıctoru alıp sımdı yapsam ılk ıdrar olmasa nolur Papatyamaviss ilk idrar olmasa yınede varsa cıkarmıkı canım

Dün gece gelen yardımlara destek vermeye gittik koliledik, tırlara yerleştirdik inşallah hataya da ulaştırabiliriz, dualarınız sizinle elimden bu kadar gelebiliyor aslında afadda gönüllüyüm çağırmalarını bekliyorum

Benim arkadaşım Bat'ına 4 gün kala Predictor ile yaptı ve akşamdı net çıktı onda.

Eklentiler

• B57E0C2B-38C7-416C-AF48-5B33DE8BFECE.jpeg
    125,8 KB · Görüntüleme: 46
  • CA8B1173-399D-4821-B671-43884F6CE480.jpeg
    129,1 KB · Görüntüleme: 42
  • AA33499A-A087-4029-9D39-79646FB9B694.jpeg
    149,8 KB · Görüntüleme: 44
26 sında pık gordun 27 de ılıskı oldu dedın dımı oyle hatırlıyorum 28 olsa bıle 11.gun olur bugun.İlk ıdrar ıle olması tabıkı sonuc ıcın daha guvenılır ama bekleyemem dıyorsan 3-4 saat sıvı tuketmedıgın bı anda dene ıstersen.Predictorda cızgıler cok ınce oluyor gozukmesı ıcın 10 dk bekle yaparsan da var bıle cok sılık gozukur cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…