2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben bu testi bulamadım ya artimed yazıyor ama içindeki test böyle t1 t2 ili değil bende o yüzden mi acaba çok üzüldüm bilmiyorum😞 çok şükür var bak için rahatlasın hemde akşam yapmana rağmen benim yok gibi çıktı
Evet kuzum aynen oyle. Dunku testide artim sana dusun dun stresten uyuyamamistm

Bazi testleri.karsilamiyor ya kuzum o yuzden
Valla canım ne bileyim benimki tamamlayıcı sağlık sigorta doktorla samimiydim de biraz tüp bebek için istenen testlerin listesini verdim kadına bunları istiyorlar diye oda bikaç olmayan olmayan hastalık yazdı testlerin hepsini yazdırdı hepsini karşıladı hsg hariç . Özelde o zamanki haliyle 6000 ni buluyordu
Öyle bir yırtınca iyi olmuştu yani

Valla canım ne bileyim benimki tamamlayıcı sağlık sigorta doktorla samimiydim de biraz tüp bebek için istenen testlerin listesini verdim kadına bunları istiyorlar diye oda bikaç olmayan olmayan hastalık yazdı testlerin hepsini yazdırdı hepsini karşıladı hsg hariç . Özelde o zamanki haliyle 6000 ni buluyordu
Öyle bir yırtınca iyi olmuştu yani
Kuzum normal poliklnik olursa benimde karsiliyo ama acilde olmuyormus

Bende adanadayım canım çok şiddetli oldu 4.30 dan beri sokaktayız yagmur yagıyor çok kötüydü çok korktuk allahım birdaha göstermesin yıkılan yerler var trafik tıkandı kahramanmaraş antep osmaniye adana en çok sallanan yerler
Çok geçmiş olsun canım annemler aynı durumda.Hatay da mahvolmuş durumda canım profesyonel yardım da ulaşmamış henüz insanlar çekiçle balyozla el feneri ile enkaz açmaya çalışıyorlar. Yardım falan daha ulaşmamış görüntüleri gördükçe ciğerim dağlanıyor

Çok sağol canım biz iyiyiz de işte haber almaya çalıştığımız çok insan var 😔 dua ediyoruz bol bol. Hala sarsıntılar devam ediyor daha hafif şekilde. Mutfaktan öyle sesler geliyordu ki yıkılıyor galiba dedim çıkarken ama bir şey olmamış çok şükür
Çok geçmiş olsun canım benim😢😢

İnsanlar göçük altından mesaj yazmış ailemle göçük altındayız deyip adereslerini paylaşmış herkes içim parçalandı ya :KK43:(( telefonları mesajla kullanın diye afad sürekli uyarı veriyormuş arama yapmayın diye şebekelerden ötürü herhalde
Benim arkadaşım bebeği ile enkaz altında kaldı işte ordan paylaşım yapmış onu okuyunca şoka girdim enkaz altında kaldık nolur kurtarın diye😢

Dün birliktelik oldu korunuyorduk ama boşalma esnasında prezervatif yırtıldı ilk boşalması olduğu gibi içimde oldu ihtimal var mı Hamile kalmama
Tahlillerde ne zaman çıkar kaç gün ya da hemen yapsam kan tahlilde çıkar mı ?

Dün birliktelik oldu korunuyorduk ama boşalma esnasında prezervatif yırtıldı ilk boşalması olduğu gibi içimde oldu ihtimal var mı Hamile kalmama
Daha kaç başlığa yazacaksınız çok merak ediyorum cevap da veriliyor ama dikkate almıyorsunuz sanırım

Canım şimdi farkettim sırası değil diye sevincin kursağında kaldı galiba di mi :KK43:(
Kuzu bana yazmadın galiba ama anlatayım ben kan verdim sabah, sonuçlar yarın çıkar dediler sonra eve bir geldim depremi öğrendim işte TV nin başından kalkamıyorum kaç saattir 😢Hiç akıllanmıyacağız galiba deprem gerçeğinden

Panik olmuşsunuz🤔
Bebek istemıyormusunuz yoksa?
Burası bebek isteyenler topiği.

X