2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kiraz sapı çayı içme canım, ödem atıcı şeylerden uzak dur, onun dışında diyet yapabilirsin bebişi öğrenene kadar

Benimde bat 5 mart, totemim totem olsun muuuu, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın mııııı ikiz doğurmayan avrat tek doğursun hangi gün test yapıyoruz bacımmm
Benim 27 Şubat aşkım olsun aşkım totemimiz totem olsun kız enerjisini sevdiğim

Hanımlar sormak istediğim bi konu var eşimizle ilişkiye girdiğimizde burada olduğum kadarıyla yarım saat kadar ayaklarımız yukarda kalıcak şekilde beklememiz gerektiğini söylenmiş ben bu şekilde yapıyorum ama kalkınca spermler geri akıp çıkıyor bu normal mi bi sorun olmaz değil mi çok açık sordum ama kusura bakmayın öğrenmek istiyorum da

Çok normal o akan meni oluyor.Sperm meninin içinde bulunur yani biz akan şeyi sperm sanıyoruz ama değil

Erzincandayim gece gece duş alaşım tuttu dustan nasıl ciktigimi bilmiyorum hâla elim ayağım titiyor çok kötü sallandık cokk

Kayserideyim, bağa gidiyoruz ve herkes dışarıda. Allahım hepimizi korusun, ilk defa böyle bir şey yaşadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…