2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O dert bndede var ameliyattan sonra şurup kullanıyordum şimdi içemiyorum da korkudan gerçi o şurubu bebeklerede veriyorlardı
Benimde canım ben her sabah düzenli bir bardak kefir içiyorum kayısı incir falan .. normalde hep form çayı ve ilaçla tuvalete gidiyordum ama şimdi direniyorum o yüzden hep şişim.zaten böyle gebelik nasıl geçecek hiç bilmiyorum Allah yardımcımız olsun tabi önce gebe olalım da inşallah ona da illa çözüm buluruz🤲🤲

Benimde canım ben her sabah düzenli bir bardak kefir içiyorum kayısı incir falan .. normalde hep form çayı ve ilaçla tuvalete gidiyordum ama şimdi direniyorum o yüzden hep şişim.zaten böyle gebelik nasıl geçecek hiç bilmiyorum Allah yardımcımız olsun tabi önce gebe olalım da inşallah ona da illa çözüm buluruz🤲🤲
Canım onlar bana fayda etmiyor kefir bir iki etki etti sonra yok şurup bile etmiyor bazen inşallah hamile kalırız oda düzelir

Canım onlar bana fayda etmiyor kefir bir iki etki etti sonra yok şurup bile etmiyor bazen inşallah hamile kalırız oda düzelir
Canım bana da malesef ama inat ettim ilaç içmiycem artık😂😂 onca şeyle anca 4 5 günde bir işte tuvalete gidebiliyorum 😂😂 doktor ömrünce ilaç kullancan demişti bide bana 😂😂

Kendimi kaptirmiyorum uzulmiyim diye hepsinin vücudun oyunu olarak dusunuyorum zaten 😅 bir de 1 Şubat öğleden sonra çatlama oldu ama biz en son 31 Ocak akşam degerlendirmistik çatlama günü olmadığı için zaten umudum çok yok 🙄
Direkt denk gelmiştir canım belkide bir gün bile yok arada öğlen silik olan belki sabahta silikti ve o gece çatladı belkide en güzel zamanlama olmuş olur o zaman , ya da 10 saat sonra olmuşsa bişe gene ideal olmuş bence

Kendimi kaptirmiyorum uzulmiyim diye hepsinin vücudun oyunu olarak dusunuyorum zaten 😅 bir de 1 Şubat öğleden sonra çatlama oldu ama biz en son 31 Ocak akşam degerlendirmistik çatlama günü olmadığı için zaten umudum çok yok 🙄
Çatlama günü öncesi daha iyi canım hazırda sperm oldugu için tutma olasılıgı daha yüksek ona kafanı takma kuzum

Kızlar bir şey sorabılır mıyım , yarın Bat günüm ilk defa hiç belirtim yok göğüslerim de hiç ağrı yok ve gebelik testi negatif hal böyle olunca bi de ovulasyon yapayım dedim iki gündür iki çizgi de koyu , akıntısız yumurtluyor olabılır mıyım ? Ay içinde de ilk defa sat dan bir hafta sonra kanamalı yumurtlama dönemi geçirdim sonra ondan bikaç gün sonra biraz akıntı oldu ve geçti şimdi kupkuruyum
Canim 2. Yumurtlama olabilir, değerlendir bence

Canım bana da malesef ama inat ettim ilaç içmiycem artık😂😂 onca şeyle anca 4 5 günde bir işte tuvalete gidebiliyorum 😂😂 doktor ömrünce ilaç kullancan demişti bide bana 😂😂
Bünye alışınca zaten ilaçta fayda etmez canım en iyisini yapmışsın

Çatlama günü öncesi daha iyi canım hazırda sperm oldugu için tutma olasılıgı daha yüksek ona kafanı takma kuzum
İnsallah canım bir yandan siz boyle dedikçe rahatlıyorum bir yandan da ya tutmazsa diye soru işaretleri, hayırlısı olsun inşallah🙏

Direkt denk gelmiştir canım belkide bir gün bile yok arada öğlen silik olan belki sabahta silikti ve o gece çatladı belkide en güzel zamanlama olmuş olur o zaman , ya da 10 saat sonra olmuşsa bişe gene ideal olmuş bence
Sabah test yaptığımda t cizigisi c'den bir tık faha koyuydu ama pik gibi değildi. Bir de akşamüzeri 5 civarı yaptım silinmişti öğlen 2-3 gibi ağrım vardı tahminimce o ara çatladı. İnşallah denk gelmiştir spermlere 🙏

Eklentiler

• 970D3805-F932-495E-8F2D-4A5FC8835B02.jpeg
    970D3805-F932-495E-8F2D-4A5FC8835B02.jpeg
    77,6 KB · Görüntüleme: 70
X